Ana SayfaKredilerGaranti'den KOBİ'lere 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi!

Garanti’den KOBİ’lere 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi!

KATEGORİ:

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası, hem esnafı, hem de KOBİ’leri bayram döneminde rahatlatabilmek için “Bayram Kredisi” kampanyasına imza atıyor. Garanti, bu kampanya dahilinde ilk taksit için 3 ay erteleme imkânı sunuyor!

Garanti Bankası tarafından düzenlenen Bayram Kredisi’nden hem esnaflar, hem de KOBİ’ler faydalanabilecek. Kredi kampanyası 8 Haziran 2018 tarihine kadar devam edecek iken, banka tüm esnaf ve KOBİ’lere avantajlı faiz oranları ve uzun vade seçenekleri eşliğinde finansman desteği sağlayacak.

Garanti Bankası, esnafların ve KOBİ’lerin çekecekleri Bayram Kredisi ürünü için ilk taksite üç ay erteleme imkânı sunuyor. Mayıs ayında çekilecek krediler için ilk taksit ödemelerinin Ağustos ayında, Haziran ayı başında çekilecek kredilerin ilk taksit ödemeleri de Eylül ayı başında başlayacak.

Garanti Bankası Bayram Kredisi Başvurusu

Garanti Bankası’nın esnaf ve KOBİ’lere özel düzenlediği ve 8 Haziran 2018 tarihine kadar devam edecek olan Bayram Kredisi kampanyasından tüm şahıs işletmeleri ve tüzel firmalar faydalanabilecek. Kredi başvurusu için Garanti Bankası şubesine gidilebileceği gibi aynı zamanda Garanti İnternet ve Garanti Cep üzerinden de rahatlıkla kredi başvurusu yapılabilecek.

Garanti Bankası KOBİ Bankacılığından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cemal Onaran tarafından yapılan açıklamada, hem esnafların, hem de KOBİ’lerin bayram dönemi arifesinde artış gösteren finansal ihtiyaçlarını çözüme kavuşturmak için düşük faiz oranları eşliğinde bir bayram kredisi imkânı sunulduğunu belirten Onaran, KOBİ’lere özel olarak oluşturulan kredide ilk taksit içim üç ay erteleme imkânının sunulduğunu belirtti.

Garanti Bankası’nın esnafın ve KOBİ’lerin her an yanında olduğunu belirten Cemal Onaran, düzenlenen bu kampanya ile birlikte çekilen ticari krediler için 3 ay ertelemeli kredi uygulamasının yapılacağını, Mayıs ayında çekilen krediler için geri ödeme dönemlerinin Ağustos ayı itibariyle başlayacağını belirtti.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
63TakipçilerTakip Et
2,248TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Merkez Bankası Yüksek Kur Talebinde Bulundu!

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB), sektörde faaliyet gösteren bankalardan yüksek kur talebinde bulundu. Elde...

Vakıfbank Personel Alımları Yapıyor!

Türkiye’nin devlet destekli ve en eski bankalarından olan Vakıfbank, yayımlamış olduğu yeni ilanlarla banka...

Garanti BBVA Staj Başvuruları Başladı

Garanti BBVA’nın yaptığı banka iş ilanları duyurusunda üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlayan programdan bahsedildi.Garanti...

Taşıt Kredisi Şartları Nelerdir?

Taşıt Kredisi Nedir?Taşıt kredisi, bireysel müşterilere taşıt alımı için sağlanan bir tür tüketici kredisi...

QNB Finansbank Lise Mezunu Alım Yapıyor

İlk Türk bankası olması ve yurtdışındaki piyasalar tarafından da kendisine duyulan güvenden dolayı her...

Türkiye Geneli Denizbank Lise Mezunu Banka Personeli İlanı

DenizBank A.Ş. Türkiye'de faaliyet gösteren Dubai menşeli, özel sermayeli bir mevduat bankasıdır. Banka iş...

Benzer İçerikler

Taşıt Kredisi Şartları Nelerdir?

Taşıt Kredisi Nedir?Taşıt kredisi, bireysel müşterilere taşıt alımı için sağlanan bir tür tüketici kredisi...

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvuru ve Şartları

Bundan böyle hayalinizde kurmuş olduğunuz her şeyi İş Bankası aracılığı ile en hızlı şekilde gerçekleştirmekte doğal olarak artık sizler için hiç zor olmayacak. İş Bankası İhtiyaç Kredisi için cep, internet ya da şubenin yolunu tutarak başvuru işlemlerini kolay yoldan gerçekleştirebileceksiniz

36 Ay Vadeli 30.000TL İhtiyaç Kredisi Banka Seçenekleri

36 ay vadeli 30.000₺ ihtiyaç kredisi için 2023 yılı Mart ayı itibariyle tüm bankaları inceledik. En güncel ihtiyaç kredisi faiz oranlarını sizin için derleyerek bir araya getirdik.

Kredisiz Ev Alma Fırsatı, Kredisiz Konut Finansmanı

Kredi kullanmadan ev sahibi olmak isteyenler için Birevim’in finansman modelleri yaygın olarak tercih edilmektedir....