Ana SayfaKredilerGaranti'den KOBİ'lere 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi!

Garanti’den KOBİ’lere 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası, hem esnafı, hem de KOBİ’leri bayram döneminde rahatlatabilmek için “Bayram Kredisi” kampanyasına imza atıyor. Garanti, bu kampanya dahilinde ilk taksit için 3 ay erteleme imkânı sunuyor!

Garanti Bankası tarafından düzenlenen Bayram Kredisi’nden hem esnaflar, hem de KOBİ’ler faydalanabilecek. Kredi kampanyası 8 Haziran 2018 tarihine kadar devam edecek iken, banka tüm esnaf ve KOBİ’lere avantajlı faiz oranları ve uzun vade seçenekleri eşliğinde finansman desteği sağlayacak.

Garanti Bankası, esnafların ve KOBİ’lerin çekecekleri Bayram Kredisi ürünü için ilk taksite üç ay erteleme imkânı sunuyor. Mayıs ayında çekilecek krediler için ilk taksit ödemelerinin Ağustos ayında, Haziran ayı başında çekilecek kredilerin ilk taksit ödemeleri de Eylül ayı başında başlayacak.

Garanti Bankası Bayram Kredisi Başvurusu

Garanti Bankası’nın esnaf ve KOBİ’lere özel düzenlediği ve 8 Haziran 2018 tarihine kadar devam edecek olan Bayram Kredisi kampanyasından tüm şahıs işletmeleri ve tüzel firmalar faydalanabilecek. Kredi başvurusu için Garanti Bankası şubesine gidilebileceği gibi aynı zamanda Garanti İnternet ve Garanti Cep üzerinden de rahatlıkla kredi başvurusu yapılabilecek.

Garanti Bankası KOBİ Bankacılığından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cemal Onaran tarafından yapılan açıklamada, hem esnafların, hem de KOBİ’lerin bayram dönemi arifesinde artış gösteren finansal ihtiyaçlarını çözüme kavuşturmak için düşük faiz oranları eşliğinde bir bayram kredisi imkânı sunulduğunu belirten Onaran, KOBİ’lere özel olarak oluşturulan kredide ilk taksit içim üç ay erteleme imkânının sunulduğunu belirtti.

Garanti Bankası’nın esnafın ve KOBİ’lerin her an yanında olduğunu belirten Cemal Onaran, düzenlenen bu kampanya ile birlikte çekilen ticari krediler için 3 ay ertelemeli kredi uygulamasının yapılacağını, Mayıs ayında çekilen krediler için geri ödeme dönemlerinin Ağustos ayı itibariyle başlayacağını belirtti.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.