Vakıfbank İnternetten Kredi! Ayda 150 TL’den Başlayan Taksitle

0

Vakıfbank internetten kredi fırsatı sunuyor. Düzenlenen kredi kampanyası ile banka şubelerine gitmeden online kredi başvurusu yapabilir, yine şubeye gitmeden kredinizi alabilirsiniz. İnternetten kredi başvurusu, kredi faiz oranları ve taksit planlamalarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank İnternetten Kredi Kampanyası!

Vakıfbank internetten kredi kampanyasından tüm banka şubeleri yararlanabilmektedir. Online kredi başvurusu için Vakıfbank mobil bankacılık müşterisi olmak yeterlidir. Bunun için ise bankanın mobil uygulamasının telefona yüklenmesi gerekmektedir. Aynı zamanda internet bankacılığı ile de bu işlem gerçekleşir.

Anında Kredi Başvurusunu Nasıl Yapabilirim? Ne Zaman Kullanılabilir?

Tüm resmi tatillerde ve hafta sonları Vakıfbank internetten kredi başvurusu yapmak mümkündür. Sadece gece 02.50 ile 03.30 saatleri arasında kredi başvurusu yapılmamaktadır.

Mobil bankacılıkla anında kredi başvurusu yapmak için, uygulamadaki başvurular menüsüne giriş yapılmalı, sonrasında ise ihtiyaç kredisi başvurusu bölümüne geçiş yapılmalıdır. Bu alanda yer alan tüm bilgilerin eksiksiz doldurulması gerekmektedir.

İnternetten bankacılığından kredi başvurusu için ise yine başvurular menüsünden ihtiyaç kredisi başvurusu alanından tüm bilgilerin eksiksiz olarak girilmesi gerekmektedir. İnternetten yapılan kredi başvurularının onaylanması ve kullanılması halinde sadece eşit taksitli ödeme planları oluşturulmaktadır. Ara ödeme, krediyi erken kapama, krediden cayma işlemleri sadece banka şubelerinden yapılmaktadır.

Kredi Faiz Oranları

Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,45 ve yüzde 1,55’tir. 15 bin TL’ye kadar olan kredilerde yüzde 1,55 oranında, 15 bin TL’den 30 bin TL’ye kadar olan kredilerde ise yüzde 1,45 oranında faiz uygulanmaktadır.

Bankadan müşterileri 30 bin TL’ye kadar, banka müşterisi olmayanlar ise 9 bin TL’ye kadar kredi kullanabilmektedir.

5.000 TL İnternetten Kredi Hesaplaması ve Ödeme Planı

  • 48 ay vadeli için 158,40 TL,
  • 36 ay vadeli için191,78 TL,
  • 24 ay vadeli için 260,18 TL,
  • 12 ay vadeli için 468,74 TL.

9.000 TL İnternetten Kredi Hesaplaması ve Ödeme Planı

  • 48 ay vadeli için 285,12 TL,
  • 36 ay vadeli için 345,21 TL,
  • 24 ay vadeli için 468,33 TL,
  • 12 ay vadeli için 843,74 TL.

Detaylı bilgiye aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.vakifbank.com.tr/vakifbanktan-internetten-aninda-kredi.aspx?pageID=1258&Exc=4144
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.