Garanti Bankası HepsiBurada Kampanyası! Masrafsız 15.000 TL’ye Varan Alışveriş!

0

Garanti Bankası HepsiBurada Kampanyası düzenlendi. Bu kampanya ile alışveriş yapan Garanti müşterilerine özel 4 yıla kadar uzanan uygun ödeme planı, anında nakit transferi ve özel avantajlar sunulmaktadır. Detaylar aşağıda verilmiştir.

Garanti Bankası HepsiBurada Kampanyası

Düzenlenen Garanti Bankası HepsiBurada Kampanyası ile 750 ile 15 bin TL arasında yapılan alışverişlere özel 3 aydan 48 aya kadar uzanan ödeme planı imkanları sunulmaktadır. Ödemelerde uygun yüzde 1,59 faiz uygulayan banka, masraf tahsil etmemektedir. Nakit ihtiyacını masrafsız sunan banka, 15.000 TL’ye kadar kredi vermektedir. Ancak bunun bazı şartları vardır. Bunlar;

  • Garanti Bankası müşteri olmak,
  • Yapılan ödemeler için Garanti Cep ya da Garanti internet şubesinin kullanılması,
  • En fazla 15.000 TL kredi talep etmek.

Garanti Bankası HepsiBurada Kampanyası için kredi başvurusunun olumlu sonuçlanması halinde kredi belgeleri internet üzerinden onaylanmaktadır. Yani krediye ilişkin belgeleri imzalamak için banka şubelerini etmek zorunlu değildir. Onay işleminde sonra da kredi hesaba aktarılmaktadır. Kullanılacak olan kredi miktarı müşterilerin kredili sanal kartına otomatik olarak tanımlanmaktadır. Müşteriler de onay verdikten sonra kredi tutarı hepsiburada’nın internet sitesine aktarılmaktadır. Kredi ile yapılan alışverişlerde kişilerden gelir belgesi, tahsis ücreti ya da sigorta istenmemektedir. Kredi faiz oranı sabittir ve değişmemektedir. Mobil uygulaması olmayanlar bunu telefonlarındaki mağazalarından uygulamayı yükleyebilir.

Garanti Bankası HepsiBurada Kampanyası Kredi Ödeme Planı

Alınan Garanti Bankası HepsiBurada Kampanyası kredisi için;

  • 12 ay vadeli 1.000 TL kredi= aylık taksit 94,03 TL,
  • 12 ay vadeli 3.000 TL kredi= aylık taksit 282,08 TL,
  • 24 ay vadeli 5.000 TL kredi= aylık taksit 261,61 TL,
  • 48 ay vadeli 7.000 TL kredi= aylık taksit 223,96 TL,
  • 48 ay vadeli 15.000 TL kredi= aylık taksit 319,95 TL.
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.