Şehit eşinin paylaştığı fotoğraf yürek burktu

0

23 Temmuz 2015 günü Zonguldaklı trafik polisi 37 yaşındaki Tansu Aydın, Diyarbakır ’da teröristlerce şehit edilmişti. Şehidin bir süre önce evlendiği Vietnamlı eşi ise Zonguldak ’a gelerek eşini son yolculuğuna uğurlamıştı. Eşinin tabutunun başından bir an olsun ayrılmayan Vietnamlı Vu Yhuy Tuanvi Aydın, eşinin ardından budist inancına göre dua etmişti. Evliliklerinin birinci yıl dönümünde gelinlik giyen şehidin eşi, fotoğrafını sosyal paylaşım sitesinde paylaştı. Tuanvi Aydın, şehit eşinin fotoğrafıyla birlikte poz vererek gözyaşı döktü.

Başbakan Ahmet Davutoğlu ’nun talimatı ile maaş bağlanan Tuanvi Aydın, sosyal medya üzerinden de Başbakan Davutoğlu ’na teşekkür etmişti. Eşi ile paylaştığı fotoğrafında “Ölmeden önce bana sonsuza kadar yakın olacağını vaat etmişti. Benimle misin?” notunu paylaştı.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın