Ana SayfaDiğer İş İlanlarıGratis Satış Danışmanı Personel Alımı Yapıyor!

Gratis Satış Danışmanı Personel Alımı Yapıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Gratis personel alımı yapacağı açık pozisyonun mağaza satış danışmanı olduğunu açıklayarak başvuru yapacak kişilerde aranan özellikleri de bildirdi.

Gratis Personel Alımı

Türkiye’nin bilinen en büyük kişisel bakım marketlerinden olan Gratis yeni eleman alımı yapacağını, başvuru sahiplerinin ne gibi özellikleri taşıyor olması gerektiğini, başvuruların en son hangi tarihe kadar kabul edileceğini, işe alınan Gratis yeni personellerin hangi görevleri üstleneceklerini açıkladı. Haberimizin devamında Gratis satış danışmanı iş başvurusu yapacak olan adayların merak ettikleri bütün soruların cevapları yer almaktadır.

Satış Danışmanı Personel Alımı İş Başvurusu

2009 yılında Demir Sabancı’nın kurduğu ve o tarihten bu yana tüketicilerin yaşam ve ağlık kalitesini artırmak üzere ihtiyaç duyduğu kişisel bakım ürünleri satışı üzerine faaliyet gösteren Gratis yeni personel iş başvurusu sahiplerinin aşağıdaki özellikleri yerine getiriyor olması gerekmektedir.

  • En az lise mezunu olmak
  • Tercihen daha önce mağazacılık, perakendecilik veya kozmetik sektöründe sartış deneyimi edinmiş olmak
  • Satış konusunda becerikli ve hedef odaklı çalışacak olan
  • Aktif satışı seven, ikna becerisi gelişmiş
  • İletişim konusunda başarılı
  • Ekip halinde çalışmaya yatkın
  • Dış görünüşüne önem veren, kişisel bakımına özen gösteren
  • Vardiyalı ve esnek çalıma saatlerini kabul edecek olan

Gratis Yeni Personellerin Görevleri

Gratis eleman alımları doğrultusunda iş başvurusu yaparak yapılan değerlendirmeler sonucunda işe alımı sağlanan yeni personeller mağazadaki operasyonların ve satış hedeflerinin gerçekleşmesinde etkin olarak rol almak, mağazada yürütülen günlük operasyonlarda rol almak, mağazadaki ürün stantlarının, depoların ve reyonların düzeninden sorumlu olmak, ürünlerle ilgili düzenlenen kampanyalarda aktif şekilde yer almak, müşterilerin beklentilerini en doğru şekilde karşılamak, mağazaya gelen müşterileri kampanyalar hakkında bilgilendirmek, yönlendirmek ve satış sağlamak gibi görevler üstleneceklerdir.

Gratis İş Başvurusu

Gratis iş başvurusu yapmak isteyen adaylar için gereken bütün bilgiler aşağıdaki bağlantıda yer almaktadır. Aynı bağlantıdan Gratis iş başvurusu da yapılır. Satış danışmanı personel alımı ile ilgili başvurular 22 Mayıs 2018 tarihine kadar devam edecektir.

https://www.kariyer.net/is-ilani/gratis-ic-ve-dis-ticaret-a-s-gratis-satis-danismani-kadikoy-2016531

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,214TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.