Diğer İş İlanları Gratis Satış Danışmanı Personel Alımı Yapıyor!

Gratis Satış Danışmanı Personel Alımı Yapıyor!

Son Güncelleme:

Gratis personel alımı yapacağı açık pozisyonun mağaza satış danışmanı olduğunu açıklayarak başvuru yapacak kişilerde aranan özellikleri de bildirdi.

Gratis Personel Alımı

Türkiye’nin bilinen en büyük kişisel bakım marketlerinden olan Gratis yeni eleman alımı yapacağını, başvuru sahiplerinin ne gibi özellikleri taşıyor olması gerektiğini, başvuruların en son hangi tarihe kadar kabul edileceğini, işe alınan Gratis yeni personellerin hangi görevleri üstleneceklerini açıkladı. Haberimizin devamında Gratis satış danışmanı iş başvurusu yapacak olan adayların merak ettikleri bütün soruların cevapları yer almaktadır.

Satış Danışmanı Personel Alımı İş Başvurusu

2009 yılında Demir Sabancı’nın kurduğu ve o tarihten bu yana tüketicilerin yaşam ve ağlık kalitesini artırmak üzere ihtiyaç duyduğu kişisel bakım ürünleri satışı üzerine faaliyet gösteren Gratis yeni personel iş başvurusu sahiplerinin aşağıdaki özellikleri yerine getiriyor olması gerekmektedir.

  • En az lise mezunu olmak
  • Tercihen daha önce mağazacılık, perakendecilik veya kozmetik sektöründe sartış deneyimi edinmiş olmak
  • Satış konusunda becerikli ve hedef odaklı çalışacak olan
  • Aktif satışı seven, ikna becerisi gelişmiş
  • İletişim konusunda başarılı
  • Ekip halinde çalışmaya yatkın
  • Dış görünüşüne önem veren, kişisel bakımına özen gösteren
  • Vardiyalı ve esnek çalıma saatlerini kabul edecek olan

Gratis Yeni Personellerin Görevleri

Gratis eleman alımları doğrultusunda iş başvurusu yaparak yapılan değerlendirmeler sonucunda işe alımı sağlanan yeni personeller mağazadaki operasyonların ve satış hedeflerinin gerçekleşmesinde etkin olarak rol almak, mağazada yürütülen günlük operasyonlarda rol almak, mağazadaki ürün stantlarının, depoların ve reyonların düzeninden sorumlu olmak, ürünlerle ilgili düzenlenen kampanyalarda aktif şekilde yer almak, müşterilerin beklentilerini en doğru şekilde karşılamak, mağazaya gelen müşterileri kampanyalar hakkında bilgilendirmek, yönlendirmek ve satış sağlamak gibi görevler üstleneceklerdir.

Gratis İş Başvurusu

Gratis iş başvurusu yapmak isteyen adaylar için gereken bütün bilgiler aşağıdaki bağlantıda yer almaktadır. Aynı bağlantıdan Gratis iş başvurusu da yapılır. Satış danışmanı personel alımı ile ilgili başvurular 22 Mayıs 2018 tarihine kadar devam edecektir.

https://www.kariyer.net/is-ilani/gratis-ic-ve-dis-ticaret-a-s-gratis-satis-danismani-kadikoy-2016531

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,147BeğenenlerBeğen
7,214TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,496TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler