Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB Lise Mezunu Makam Şoförü Alımı Yapacak!

TEB Lise Mezunu Makam Şoförü Alımı Yapacak!

Türk Ekonomi Bankası, lise mezunu meslekte en az 10 yıl tecrübesi olan çok sayıda Makam Şoförü alımları yapıyor.

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türk Ekonomi Bankası (TEB), banka iş ilanları kategorisinde yayımladığı yeni bir ilanla en az lise mezunu Havuz/Makam Şoförü alımı yapacağını duyurdu. İlana göre alım İstanbul’dan gerçekleştirilecek.

TEB Makam Şoförü Alımı için Aranan Şartlar

TEB Makam Şoförü Alımları için Aranan Şartlar
TEB Makam Şoförü Alımları için Aranan Şartlar

TEB, yayımladığı bir iş ilanıyla Makam Şoförü pozisyonu için banka personel alımları yapacağını duyurdu. Makam Şoförlüğü alımında banka iş başvurusu yapacak adayların en az 5 sene kurumsal firmalarda tecrübe sahibi olması istenmektedir.

Banka iş başvurusu yapacak erkek adayların askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları istenip, tüm adayların aynı zamanda;

  • En az lise mezunu,
  • Diksiyonu düzgün,
  • Beşiktaş, Beyoğlu, Eyüp, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Sarıyer ve Şişli ilçelerinden herhangi birinde (Alt semtleri dahil) ikamet etmeleri,
  • Dış görünümlerine önem vermeleri,
  • Düzenli olmaları,
  • Bankanın misyon ve vizyonunu en iyi şekilde temsil etmeleri,
  • Askerlik görevini tamamlamış,
  • İnsan ilişkilerinin iyi, iletişiminin kuvvetli olması istenmektedir.

Söz konusu banka personel alımları kapsamında şartlara uygun olan adaylar İstanbul’da görevlendirilecek olup, adayların Anadolu yakasında ikamet etmeleri, etmiyorlarsa da başvuru onayı sonrasında Anadolu yakasında ikamet etmeye uygun olmaları istenmektedir.

Sitemizde yayımlanan diğer banka iş ilanlarına banka personel alımları kategorisinde ulaşabilir, günlük güncel olarak açılan ilanları buradan takip edebilirsiniz.

Makam Şoförü Alımları Ne Zaman Son?

Makam Şoförü Alımları Ne Zaman Son?
Makam Şoförü Alımları Ne Zaman Son?

Yayımlanan banka iş ilanı için son başvuru tarihi 28 Temmuz 2023’tür. Banka iş ilanları kapsamında aranan şartlara uygun olan adaylarla iletişime geçilecektir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turk-ekonomi-bankasi-a-s-havuz-makam-soforu-2961593

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.