Güncel Altın Fiyatları Haftaya Nasıl başladı? Çeyrek Altın Fiyatı Ne Kadar Oldu?

0

Kapalıçarşı ve serbest altın piyasası haftanın ilk işlem günü için açıldı. Güncel altın fiyatları ne oldu diyen vatandaş, soluğu internet başında aldı. Çeyrek altın fiyatı haftaya nasıl başladı? Gram altın yeni haftaya 184 lira bandı ile girdi. Güncel altın fiyatları ve piyasa gelişmeleri haberin devamında…

Güncel Altın Fiyatları Son Dakika!

Geçen hafta güncel altın fiyatları vatandaşlar ve yatırımcılar tarafından sıkı bir şekilde takip edildi. Altın fiyatlarındaki hızlı artış yatırımcıları satış yönlü hareketlere iterken, altın almak zorunda kalanlar alışverişlerini yüksek fiyat bandından yaptı.

14 Mayıs Pazartesi itibariyle altın piyasası yeni bir haftaya giriş yaptı. Peki, güncel altın fiyatları bugün nasıl bir grafik çizdi? Çeyrek altın ne kadar oldu? Tam altın satış fiyatı ne? Cumhuriyet altını bugün kaç lira? İşte tüm bu sorular piyasaların açılmasıyla yanıt buldu.

Gram Altın Ne Kadar Güncel Fiyat?

Gram altın haftanın ilk işlem gününe yükselerek başladı. Artış sonrasında gram altının alış fiyatı 184,49 liraya, satış fiyatı 184,51 liraya çıktı.

Çeyrek Altın Ne Kadar?

Çeyrek altın hafta sonuna düşüşle girse de haftalık bazda alıcısını üzdü, satıcısını memnun etti. Bugün ise alışta 291,85 lira oldu. Çeyrek altının satış fiyatı ise pazartesi gününe 298,45 liradan başladı.

Yarım Altın Alış ve Satış Fiyatı?

Yarım altın haftanın ilk alışlarını 581,88 lira üzerinden gerçekleştirdi. Satışlarsa şu anlarda 596,90 liradan devam ediyor.

Reşat Altın Bugün Ne Kadar Oldu?

Reşat altın fiyatı bugün alışta bin 238 lira 47 kuruş, satışta bin 250 lira 95 kuruş oldu.

Tam Altın Ne Kadar?

Tam altın haftanın ilk alış işlemlerini bin 167 liradan yaparken, satışlarına bin 190 liradan başlamış görünüyor.

Cumhuriyet Altını Kaç Lira?

Altın piyasasının en çok satanlarından olan Cumhuriyet altını bugün bin 206 liralık alış fiyatından işlem almaya başladı. Cumhuriyet altın satış fiyatı ise saat 08.26 itibariyle bin 218 liraya yükseldi.