Ana SayfaDiğer İş İlanlarıSürekli Kamu İşçisi Personel Alımları Başladı!

Sürekli Kamu İşçisi Personel Alımları Başladı!
S

-

Kamu sürekli işçi personel alımı yapılacak olup, 35 kişi TÜBİTAK Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü tarafından istihdam edilecektir.

TÜBİTAK Sürekli Personel Alımı

TÜBİTAK yaptığı işe alım duyurusunda Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü bünyesinde görev vermek üzere 35 kişiyi kamu sürekli işçi olarak istihdam edeceğini bildirdi. Kurum, işe alım sağlanacak olanların hangi pozisyonlara yerleştirileceğini, adaylarda aranan nitelik ve özelliklerin hangileri olduğunu da belirtti. Kamu personel alımlarında işe alım sağlanacak olan her pozisyonun şartları farklılık göstermektedir. Haberimizin devamından ve aşağı paylaşılan bağlantıdan TÜBİTAK Uzay Araştırma Enstitüsü tarafından belirtilen tüm detaylara ulaşılabilir.

Sürekli Kamu İşçisi Personel Alımı

Kamuda sürekli işçi olarak görev yapacak olan yeni personellerde aranan özellik ve nitelikler aşağıdaki gibidir.

  • Kamu haklarından herhangi bir nedenle yasaklı olmamak
  • Askerlik hizmetini tamamlamış veya tecilli olmak
  • Kamuda çalışmasına engel olacak akıl hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı olmamak
  • Aşağıda paylaşılan bağlantıda da yer aldığı gibi TCK’nın devlet memurluğu yapmaya engel olarak belirttiği suçlardan herhangi birinden ceza almamış olmak
  • Açık pozisyonlar için gerekli yetkinliğe ve mezuniyete sahip olmak

TÜBİTAK İş Başvurusu

TÜBİTAK iş başvurusu ile ilgilenen kişiler başvuruları için gereken bütün detayları uzay.tubitak.gov.tr adresinden öğrenebilirler. Ayrıca aşağıdaki bağlantıdan da kamu sürekli işçi personel alımı detaylarına ulaşmak mümkündür. Kamu personel alımları kapsamında duyurulan bu işe alımlar için kurum tarafından bildirilen son başvuru tarihinin 4 Haziran 2018 olduğu da açıklandı. İş başvuruları sırasında istenen bilgilerin doğru ve eksiksiz bir şekilde bildirilmesi adaylara daha sonradan sağlanacak geri dönüşler için önem taşır.

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?4619dd77-7583-4a97-b2e7-6771d8764428&kk=1008

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol