Güncel 2020 Enpara Çalışma Saatleri

Google Haberlere Abone Ol:

Enpara çalışma saatleri, Enpara kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, öğle arasına kaçta çıkıyor, mesai saatleri nasıl? Gibi soruların cevapları….

Finansbank’a bağlı olarak bankacılık sektöründe hizmet veren Enpara, fiziksel olarak şube hizmeti vermeden imkanlar sağlıyor. Son zamanlarda adından sıkça bahsedilen Enpara çalışma saatleri, sunduğu hizmetler ve benzeri gibi pek çok en çok merak edilenler arasında.

Enpara Çalışma Saatleri

Enpara çalışma saatleri 7 gün 24 saat sürüyor. Fiziksel anlamda banka şubeleri bulunmayıp, dijital ortamda yani internette bankacılık hizmeti sunuyor. Teknolojinin gelişmesi, artık herkeste en az 1 bilgisayar 1 telefon olması nedeniyle de çok kolay ve hızlı ulaşılabilir hizmet olarak tanımlanıyor.

Enpara ATM’lerden, müşteri hizmetlerinden, mobil bankacılık ve internet bankacılığından hizmet veriyor. Banka şubeleri olmayıp, Finansbank’a bağlı olarak hizmet veriyor. Müşteriler Enpara’ya değil, Enpara çalışanları müşterilerinin ayağına gidiyor. Enpara kredi, kredi kartı ya da banka kartı başvuru yapıldığı zaman banka çalışanları müşterilerin yanına gidiyor, işlemleri hallediyor. Kişilerin Enpara’ya gitmesine gerek kalmıyor.

Bankacılık faaliyetlerine başladığı günden bu güne kadar çok sayıda ödül alan Enpara mesai saatleri sınırsızdır. Herhangi bir sorunda, merak edilen bir konuda müşteri hizmetleri aranarak anında çözüm bulunabiliyor. Aynı zamanda internet ve mobil bankacılığıyla da çeşitli hizmetler sunuyor. Vadesiz ya da vadeli hesap açabilir, hesaplarınızı yönetebilir, nakit akışı sağlayabilirsiniz.

Enpara’nın sunduğu en güzel avantajlardan biri de EFT ve havalelerde hesap işlem ücreti almamasıdır. Bir bankadan başka bir bankaya EFT yapıldığı zaman hesap işlem ücreti tahsil edilir. Bu ücret ise bankadan bankaya göre farklılık gösterir. Ancak sınırsız Enpara çalışma saatleri kapsamında her zaman ücretsiz EFT yapmak mümkündür.

Enpara Haftasonu Açık mı?

Evet. Banka haftasonları hizmet veriyor.

Enpara Bayramda Açık mı?

Enpara, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda, 1 Ocak, 1 Mayıs, 15 Temmuz, 19 Mayıs, 23 Nisan, 30 Ağustos ve 29 Ekim gibi resmi tatillerde hizmet vermemektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...