2018 Ramazanda QNB Finansbank İş İlanları! Çok Sayıda Personel Alımları!

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Banka Personel alımları için pozisyonlar farklıdır. Buna bağlı olarak da aranan kriterler, banka sınavlarının olup olmayacağı ve son başvuru tarihleri değişkenlik göstermektedir. En az lise mezunu personel alımları yapılıp, detaylar haberimizde…

QNB Finansbank İş İlanları

QNB Finansbank iş ilanları kapsamında farklı pozisyonlarda personel alımları yapılıyor. Bunlar aşağıda ayrıntıları ile verilmiştir. Kaç tane banka personel alımları yapılacağını parantez içinde detaylı olarak verdik. Belirtilmeyenler için ise en az 1 banka personel alımı yapılacaktır.

  • Tüzel Saha Satış Temsilcisi (Çok Sayıda),
  • Bireysel Saha Satış Temsilcisi (Çok Sayıda),
  • Telefon Bankacılığı Müşteri Danışmanı (Çok Sayıda),
  • Telefon Bankacılığı Performans ve Kapasite Yönetimi – IVR Stratejileri ve Raporlama Yetkilisi,
  • Şube Bireysel Bankacılık/İşletme Bankacılığı/Ticari Bankacılık Yetkili Yardımcısı.

Alım Yapılan Pozisyonlar ve Detayları

  • QNB Finansbank Tüzel Saha Satış Temsilcisi: Banka iş başvurularında adayların en az lise mezunu olmaları istenmektedir. Adayların 30 yaşından fazla olmaması istenip, son başvuru 31 Aralık 2018’dir.
  • QNB Finansbank Bireysel Saha Satış Temsilcisi: Sahada satış yapma konusunda yetenekli olan adayların banka iş başvurusu yapması istenip, yine 30 yaş ve altı banka personel alımları yapılacak.
  • QNB Finansbank Telefon Bankacılığı Müşteri Danışmanı: Adaylar İstanbul’da görevlendirilecek olup, en az ön lisans mezunu olmaları istenmektedir. Tüm adayların insan ilişki ve iletişimlerinin iyi olması, diksiyonlarını son derece iyi kullanmaları, 28 yaş ve altı olmaları, erkek adayların ise askerliklerini yapmış olmaları istenmektedir.
  • QNB Finansbank Telefon Bankacılığı Performans ve Kapasite Yönetimi Yetkilisi: Adayların Bilgisayar, Endüstri Mühendisliği, İstatistik, Matemetik veya Bilgisayar Programcılığı mezunu olmaları istenmektedir. Aynı zamanda orta seviyede SQL bilmeleri, orta seviyede de İngilizce bilmeleri istenmektedir. Temel düzey Visual Studio ve Java bilen adayların banka iş başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır.
  • QNB Finansbank Şube Bireysel Bankacılık/İşletme Bankacılığı/Ticari Bankacılık Yetkili Yardımcısı: İngilizce bilgisi olan adayların banka iş başvuruları ön değerlendirmeye alınacak olup, tüm adayların lisans mezunu olmaları, 28 yaş ve altında olmaları istenmektedir. Şartlara uygun olan adaylarla banka iletişime geçecek olup, banka sınavlarına tabi tutulacaklardır.
İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Yeni Personeller Arıyor!

QNB Finansbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.yenibiris.com/qnb-finansbank-is-ilanlari?firma=7227