2018 HSBC Bankası Kredileri

0

Hizmetlerine 1990 yılında başlayan HSBC Bankası, kurumsal, yatırım ve bireysel bankacılık hizmetleri sağlamaktadır. 67 ülkede yer alan ofisleri ile pek çok kıtada hizmet vermektedir.  HSBC Bankası kredileri ile ihtiyaç, taşıt ve konut gibi konularda yeterli ekonomik desteğe sahip olunabilir. Düşük faiz ve uzun vade seçenekleri de müşterilere kolaylık sağlamaktadır.

HSBC Bankası Kredileri – İhtiyaç Kredisi

Evlilik, eğitim, tatil ve acil sağlık sorunları gibi durumlarda, kısa sürede yeterli bütçe sağlanamayabilir. Bu durumlarda, ihtiyaç kredisi kullanılabilir. HSBC Bankası İhtiyaç Kredisi başvuru işlemleri internet ve telefon bankacılığı ile kısa sürede gerçekleştirilebilir. İsteyenler, en yakın şubeye giderek de başvuruda bulunabilirler. HSBC Bankası İhtiyaç Kredisi faiz oranları, sigortalı ya da sigortasız kredi seçeneklerine göre değişmektedir. %1,45 ila %1,55 arasında değişen faiz oranları, seçilen ihtiyaç kredisi kampanyasına göre belirlenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ağustos)

HSBC Bankası Taşıt Kredisi

HSBC Bankası Taşıt Kredisi başvuru işlemleri hem şubeler üzerinden hem de internet ve telefon bankacılığından yapılabilir. Başvuru sonucu, şubeye gitmeye gerek kalmadan, internet üzerinden öğrenilebilir. Taşıt kredisi, 0 km ve 2. el araçlar için kullandırılabilmektedir. 2. El araçlar için yaş sınırı 8 yıldır. HSBC Bankası Taşıt Kredisi faiz oranları ise çeşitli kampanyalarla düşük oranlara indirilmiştir. Taşıt kredisinde 48 aya kadar vade uygulanabilmektedir. Erken ödeme, ara ödeme ve otomatik ödeme kolaylıklarından da yararlanılabilir.

HSBC Bankası Konut Kredisi

HSBC Bankası Konut Kredisi başvuru işlemleri ile piyasadaki en avantajlı mortgage kredilerinden yararlanma şansına sahip olmak mümkündür. Tamamı bitmiş konutlarda en az 5.000 TL kredi kullanılabilmektedir. Ekspertiz değerinin %80’ine kadar kredi başvurusu yapılabilir. Şubelere gidilerek başvuru yapılabilir. HSBC Bankası Konut Kredisi faiz oranları ise geri ödemede zorluk çıkarmayacak düzeydedir. Ara ödeme, erken ödeme ve otomatik ödeme hizmetleri ile kredinin geri ödenmesi istenildiği şekilde düzenlenebilir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.