Ana SayfaEkonomiAltın Fiyatları Bugün Ne Kadar (17.05.2018)? Gram Altın ve Çeyrek Altın Fiyatında...

Altın Fiyatları Bugün Ne Kadar (17.05.2018)? Gram Altın ve Çeyrek Altın Fiyatında Bugün!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Altın fiyatlarının sıkı takipçileri piyasa hareketlerinin hızına yetişemezken, gram altın 17 Mayıs Perşembe gününe yükselişle başladı. Altının gram fiyatı serbest piyasada 183 lira bandında oldu. Çeyrek altın bugün ne kadar oldu? Cumhuriyet altını satış fiyatı ve diğer altın fiyatları haberimizde…

Altın Fiyatları Piyasayı Hareketlendirdi

Altın fiyatları dünkü yükselişiyle vatandaşların heyecanlanmasına neden oldu. Düğün sezonunda artan çeyrek altın ihtiyacı, çeyrek altın alacakları kara kara düşündürdü. Gram altın ise 185 liralık bandın üzerine çıkarak yatırımcısının yüzünü güldürdü. Dövizden güç alan altın, fiyatlarını artırırken TCMB tarafından yapılan açıklama döviz piyasasının hızını kesti ve kurlar düşüş eğilimi içine girdi. Dövizdeki gerileme altın fiyatlarının yön değiştirmesine neden oldu.

Altın piyasası dünü bu gelişmelerle tamamlarken, serbest piyasa günün erken saatlerinde açıldı. 17 Mayıs Perşembe gününün altın fiyatları gün açılışında şöyle kaydedildi.

1 Gram Altın Bugün Ne Kadar?

Gram altın dünkü açılışta 185 lira bandındaki yerini korudu. Günün ilerleyen saatlerin değer artırdı. Bugünün serbest piyasa fiyatları incelendiğinde gram altın günün ilk satışlarına 183,76 liradan başlamış görünüyor. Alış için uygulanan fiyatsa 183,69 lirada bulunuyor.

Çeyrek Altın 17 Mayıs Perşembe!

Çeyrek altın fiyatları serbest piyasada güne yüzde 0,57’lik azalışla başladı. Düşüş sonrasında çeyrek altın alışta 293,56 liraya geriledi. Satışta ise 300,19 liradan kendine alıcı buldu.

Yarım Altın Alış ve Satış Fiyatı!

Yarım altın 600 liranın üzerindeki satış fiyatını korurken, yeni günün ilk satışlarını 600 lira 38 kuruştan yaptı. Alış işlemleriyse saat 08.12 itibariyle 585 lira 28 kuruştan devam ediyor.

Reşat Altın Bugün Ne Kadar Oldu?

Sarrafiye grubunda yer alan altın türleri güne düşüş yönlü başlarken, Reşat altın güne yüzde 1,37’lik değer artışıyla başladı. Alış fiyatı bin 244 lira 47 kuruşa yükseldi. Satışlarsa bin 256 lira 95 kuruştan gün açılışı yaptı.

Cumhuriyet Altını Güncel Alış Fiyatı!

Cumhuriyet altını almayı planlıyorsanız, Cumhuriyet altını bugün bin 224 liralık fiyatta alıcı buldu. Cumhuriyet altını bozduracaksanız alış işlemleri bin 212 liradan devam ediyor.

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.