T-BANK Genel Başvuru iş İlanı

0

Türkiye’nin ticari alanda ve sanayinin yoğun olduğu bölgelerde faaliyetlerini sürdüren Turklandbank T-BANK Personel alımları için yeniden genel başvuru iş ilanı yayınladı.  

T-Bank genel müdürlük ve şube kadrolarında değerlendirilmek üzere personel alımı yapılacak. Banka tarafından yayınlanan banka iş ilanı kapsamında deneyimli ve deneyimsiz adayların başvurabileceği ve değerlendirilebileceği belirtilemekte.

Banka faaliyet gösterdiği yurt geneli bir çok bölge için personel alımı planlamakta, öncelikle Kocaeli, Konya, Sakarya, Samsun, İstanbul(Asya),Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul(Avr.), İzmir, Kayseri şehirlerinde ve şube kadrolarından değerlendirme yapılacaktır.

TURKLANDBANK ülkemizde uzun yıllardan bu yana faaliyet gösteren ve bankacılık sektörünün önemli kurumlarından biridir. Banka istihdam edilecek personeller için banka sınavları düzenlenip, düzenlenmeyeceği yönünde net bir bilgi paylaşmamıştır.

Banka KOBİ ve Kurumsal müşterilerine sunduğu avantajlı ürün ve hizmetlerini her geçen gün arttırıken ihtiyaç duyduğu kaliteli hizmet için yeni dönem bankacıları aramaktadır. Kariyerini bu sektörde ileriye taşımak olan adaylar için önemli bir başlangıç noktası olabilecek olan T-Bank personel alım ilanları değerlendirilebilmektedir.

Banka’nın belirttiği diğer detaylar ve başvurularınız için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turklandbank-genel-basvuru-1362830

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın