Euro ve Dolar Ne Kadar? 18 Mayıs Cuma Güncel Döviz Kurları

Euro ve dolar bugün ne kadar oldu? İşte günün en merak edilen konularından olan döviz fiyatları serbest ve Kapalıçarşı piyasasının açılmasıyla belli oldu. Dolar haftanın son işlem gününe yükselişle başladı. Euro ise açılışta yüzde 22 değer artırdı. Güncel kurlar haberimizde…

Euro ve Dolar Yeni Güne Nasıl Başladı? Dolar Yükseldi mi?

Euro ve dolar döviz piyasasının en çok işlem görenlerinden olurken, dolar haftayı yükselen grafikle geçirdi. Dolar yatırımcısının yüzü artan kurlarla güldü. Dolar borcu olanlarsa artan kurlar karşısında çaresiz kaldı ve “Dolar düşer mi? Dolar ne zaman düşer?” gibi soruların yanıtını bulmaya çalıştı.

Öte yandan dolar uluslararası piyasalarda son 5 ayın zirvesine yakın bir seviyede bulunuyor. Dolar endeksi ise bugün 93.632 civarında oldu. Güncel döviz kurlarının bugünkü değişimi ise şöyle gözlemlendi:

1 Dolar Kaç TL? Dolar Alış Kuru!

Döviz piyasasının merkezi konumunda olan dolar güne yükselişle başladı. Kurdaki artış sonrasında dolar alış fiyatı 4,4645 liraya yükseldi. Satış kuru ise günün ilk işlemlerine 4,4662 liradan başladı.

Euro Ne Kadar?

Euro ve dolar kuru gün açılışını değer artışıyla yaparken, Euro kuru alış işlemlerinde 5,2730 liraya yükseldi. Euro kuru satışta ise 5,2762 liradan alıcı buldu.

Eur/USD Paritesi 18.05.2018

Eur/Usd paritesindeki değişim bugün yukarı yönlü oldu. Parite saat 09.03 itibariyle yüzde 0,12 arttı ve 1,1809 seviyesine geldi.

Bitcoin Kaç TL Oldu?

Sanal para birimleri hakkında çıkan olumsuz haberler piyasanın dalgalı seyretmesine neden olurken, Bitcoin güne yüzde 2,1’lik değer kaybıyla başladı. Dolar bazlı işlem fiyatı 8 bin 17 dolar olan Bitcoin, TL bazında ise 35 bin 797 liradan işlem görüyor.

Ethereum Kaç TL? Ethereum Kaç Dolar?

1 Ethereum bugün ne kadar oldu? Kripto para yatırımcısı güne memnun başlayamadı. Ethereum işlem fiyatını 674 dolara çekti, TL bazlı fiyatı 3 bin 5 liraya geriledi.