Yapı Kredi Bankası Çok Sayıda Personel Alacak

0

Türkiye’nin tartışmazsız lider bankaları arasında isminden çokca söz ettiren ve bu alanda aldığı ödüllerle de bunu tescilleyen Yapı Kredi Bankası A.Ş sene sonunun yaklaşmasıyla birlikte bir çok alanda yeni personel alımları yapacağını duyurdu.

Personel hakları ve ücret politikaları açısından çalışanlarına benzersiz fırsatlar sunan ve kariyer yollarında olanaklar sağlayan Yapı Kredi Bankası, bankacılık alanında tercih edilen bankalar arasında önemli bir yere sahiptir. Çalışma şartların ve yan haklar bakımından da aynı şekilde personeline kolaylıklar sağlayan bankada yeni istihdamlar yaratılmaktadır.

Bankanın gerek gişe birimleri gerekse genel müdürlük ve operasyon birimlerinde açık pozisyonlar bulunmakta ve bu birimlere deneyimli/deneyimsiz adaylar alacağı açıklanmaktadır. Geçtiğimiz günlerde genç bankacı adayları içinde Hereos club porjesi ile bir çok öğreci adayların kariyer şekillendirmelerine yardımcı olan banka, bu alanda en iyileri yetiştirmeyi kendine hedef olarak benimsemektedir.

Yapı Kredi Bankası yeni banka iş ilanları yayınlamaya devam ediyor ve bu ilanlara başvuruda bulunan adaylarla görüşmelerini sürdürüyor. Türkiyenin farklı bölgelerin de de yeni şubeler açmaya devam eden banka ihtiyaçları doğrultusunda bu şubelere de personel alımı yapacağını belirtmektedir.

Bankacılık sektörünü tercih eden adayların, banka sınavları ve banka iş ilanlarını takip edebildiği sayfamızdan ayrıca duyurulan diğer ilanlarda yayınlanacaktır.

Yapı Kredi Bankası yeni personel alımları ve başvuruları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/yapi-kredi-is-ilanlari-c2108-p12166/

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın