Ana SayfaBanka İş İlanlarıABank Uzun Dönemli Stajyer Alımları Yapıyor!

ABank Uzun Dönemli Stajyer Alımları Yapıyor!
A

-

ABank, İstanbul ve Gaziantep şubelerinde görevlendirmek için banka personel alımları yapıyor. Yayınlanan banka iş ilanları detayları ve başvurusu detaylar haberimizde…

ABank Uzun Dönem Stajyer Alımları Yapıyor!

Ülkemizde özel bankacılık sektöründe faaliyet gösteren, günden güne kadrolarını genişleten ABank iş ilanları yayınlayarak bu alanda çalışmak isteyenlere kapılarını açıyor. Uzun dönem stajyer alımları gerçekleştirecek olan banka, başvuru yapacak adaylardan bazı kriterler istiyor. Kriterleri sağlayanlar ise banka iletişime geçecektir.

Yayımlanan banka iş ilanları kapsamında İstanbul şubeleri için başvuru yapacakların bu lokasyonda ikamet etmeleri ya da başvuru onayı sonrasında ikamet edebilecek pozisyonda olmaları istenmektedir. Benzer şekilde Gaziantep şubeleri içinde geçerlidir. Diğer aranan kriterlerden biri de adayların 4 yıllık örgün eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir. Adayların çalışmak istedikleri alanı CV’lerinde detaylı bir şekilde belirtmeleri, kariyer hedefledikleri alan kapsamında da üniversite 4. Sınıfta eğitim görmeleri ya da mezun yahut yüksek lisanslarının devam ediyor olması istenmektedir.

Tüm adayların haftanın 3 iş günü tam zamanlı olarak görevlendirilecektir. Bu kapsamda da ders saatleri ile banka çalışma saatlerinin uyumlu olması istenmektedir. Tüm adayların aynı zamanda MS Office programları hakkında bilgi sahibi olmaları, programları kullanabiliyor olmaları, analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olmasını, insan ilişki ve iletişimlerinin kuvvetli olmasını, organizasyon yeteneklerinin kuvvetli olmasını, ekip çalışmalarında başarılı, öğrenmeye, araştırmaya ve gelişime her zaman açık olmaları istenmektedir.

Banka İş Başvuruları Ne Zaman Sona Erecek?

Yayımlanan banka iş ilanları için son başvuru tarihleri her iki şehir için de 14 Temmuz’dur.

ABank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/alternatifbank-uzun-donem-stajyer-1076187
https://www.kariyer.net/is-ilani/alternatifbank-gaziantep-sube-uzun-donem-stajyer-2059743

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol