2018 Kuveyt Türk Katılım Bankası Kredileri

Google Haberlere Abone Ol:

1989 yılında kurulan Kuveyt Türk, 1999 yılından itibaren bankacılık sektöründe aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Kuveyt Türk ismi, 2006 yılından beri kullanılmaktadır. Kuveyt Türk Katılım Bankası kredileri ile 29 yıldır binlerce müşterisine her konuda finansman desteği sağlamaktadır.

Kuveyt Türk Katılım Bankası Kredileri – İhtiyaç Kredisi

Kuveyt Türk Bankası İhtiyaç Kredisi başvuru işlemleri seyahat, eğitim, hac, umre, evlilik gibi her ihtiyaç için finansman ihtiyacını gidermede kullanılabilir. Kuveyt Türk Bankası İhtiyaç Kredisi faiz oranları kullanılan ihtiyaç finansmanına göre değişiklik gösterebilir. Banka, her ihtiyaç için özel bir finansman desteği seçeneği sunmaktadır. Vade sürelerinde maksimum süre, genellikle 48 aydır. Müşteriler, kendilerine en uygun finansman türünü seçerek başvuruda bulunabilirler. Bazı finansman türlerinde sadece TL değil, Euro ve Dolar kurları da kullanılabilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ağustos)

Kuveyt Türk Katılım Bankası Taşıt Kredisi

Kuveyt Türk Bankası Taşıt Kredisi başvuru işlemleri, araç finansmanı adı altında gerçekleştirilmektedir. Kuveyt Türk Bankası Taşıt Kredisi faiz oranları ise uzun vade süreleri ile geri ödemelerin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Satın alınacak araçların marka ve modellerine göre asgari peşinat yüzdeleri değişkenlik göstermektedir. 48 aya kadar vade kullanılabilir. 2. El araçlar 8 yaşını aşmamış olmalıdır. TL ve YP kurunda finansman sağlanabilmektedir. 100.000 TL altında kalan tutarlar için %70’ine kadar kredi verilebilir. Değeri 100.000 TL’yi aşan araçlarda, 100.000 TL üzerinde kalan kısmın %50’si alınarak kredi tutarı hesaplanır.

Kuveyt Türk Katılım Bankası Konut Kredisi

Kuveyt Türk Bankası Konut Kredisi başvuru bilgileri için bankanın internet sitesindeki konut finansmanı menüsü ziyaret edilebilir. Kuveyt Türk Bankası Konut Kredisi faiz oranları, herkesin istediği eve kavuşabilmesini sağlayabilecek düzeydedir. 120 aya kadar vade kullanılabilmektedir. Ödemeler, müşterilerin gelir durumlarına göre sabit ya da düzensiz bir şekilde gerçekleştirilebilir. Anlaşmalı konut projelerinden ev alındığı takdirde, ödeme planlarında çeşitli fırsatlardan da yararlanmak mümkündür. Bu projeler için başvurulan kredilerde, daha düşük faiz oranları uygulanmaktadır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...