Vakıf Katılım Bankası, ülkemizdeki faizsiz bankacılık sektöründe faaliyet gösteren bankalardan biridir. Katılım Bankacılığının en genç üyesi olarak tanımlanan bankanın 30’dan fazla şubesi bulunmaktadır. 500’den fazla çalışanı ile hizmet veren Vakıf Katılım Bankası çalışma saatleri detayları…

Vakıf Katılım Bankası Çalışma Saatleri

Vakıf Katılım Bankası çalışma saatleri hafta içi her gün sabah 09.00’da başlar. Son mesai saati ise akşam 17.00 olarak belirlenmiştir. Bankacılık işlemleri için 09.00’da bankaya gidip, sıra alabilirsiniz.

Vakıf Katılım Bankası Öğle Arasına Saat Kaçta Çıkıyor?

Vakıf Katılım Bankası çalışma saatleri tüm gündür. Yani öğle arası paydosu verilmemektedir. Sabah 09.00’da açılan banka akşam 17.00’a kadar kesintisiz hizmet vermektedir.

Vakıf Katılım Bankası Haftasonu Açık mı?

Banka, haftasonları hizmet vermemektedir. Yani cumartesi ve Pazar günleri Vakıf Katılım Bankası şubeleri açık değildir. Bunun için pazartesiyi beklemeniz gerekmektedir.

Vakıf Katılım Bankası Bayramda Açık mı?

Vakıf Katılım Bankası, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ilk 2 gün hizmet verilmemektedir. Benzer şekilde 1 Ocak, 1 Mayıs, 15 Temmuz, 19 Mayıs, 23 Nisan, 30 Ağustos ve 29 Ekim gibi resmi tatillerde de 1 günlüğüne bankacılık hizmeti verilmemektedir.

Vakıf Katılım Bankası Genel Müdürlüğü çalışma saatleri de şubelerle aynıdır. Yani sabah 09.00 ile akşam 17.00 arası hizmet verilmektedir. Bayram tatilleri ve haftasonları tatilleri de benzer şekildedir.

İnternet Bankacılığı ile İşlemlerini Halledebilirsiniz!

Vakıf Katılım Bankası internet bankacılığı kullanarak da kredi, kredi kartı ya da fatura ödemelerini hızlı bir şekilde, banka şubelerine gitmeden yapabilirsiniz. Benzer şekilde müşteri hizmetlerini arayarak da bankacılık işlemlerini halletmeniz, merak ettiklerini sormanız mümkündür.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.