Türkiye Finans Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Türkiye Finans Katılım Bankası Gişe Yetkilisi alımları yapıyor. Alımlar farklı farklı şubeleri için olup, adaylarda aranan özelliklerde aynıdır.

Türkiye Finans Katılım Bankası Gişe Yetkilisi alımları yapıyor. Alımlar farklı farklı şubeleri için olup, adaylarda aranan özelliklerde aynıdır.

Türkiye Finans Katılım Bankası Gişe Yetkilisi Alımları

Yayımlanan banka iş ilanları kapsamında Gişe Yetkilisi alımları da bulunan Türkiye Finansbank, banka iş başvuruları için adayların üniversitelerin dört yıllık örgün lisans eğitimi veren ilgili bölümlerinden mezun olmalarını istemektedir. Bu bölümler İİBF, SBF, İşletme ya da İktisat fakültelerinin Maliye, Çalışma Ekonomisi, İktisat, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Bankacılık ve Finans bölümleridir. Faizsiz bankacılık sektöründe çalışmak isteyen, bu alanda çalışmak için istekli olanların banka iş başvurusu yapmasını isteyen banka, tüm adayların bankanın vizyon ve misyonunu en iyi şekilde temsil edebilmelerini, sorumluluk bilinçlerinin yüksek olmasını, ekip çalışmalarını başarılı ve uyumlu olmalarını istemektedir. Bunların yanı sıra insan ilişkilerinde başarılı olmalarını, her zaman güler yüzlü ve kolay iletişim kurabilmelerini, dış görünümlerine önem vermelerini, yeniliklere her zaman açık olmalarını, kendilerini geliştirme eğiliminde olmalarını istemektedir.

Uşak ve Isparta için Gişe Yetkilisi alımları yapılacak olup, adayların 1 Ocak 1991 ve sonraki yıllarda doğmuş olmaları, bu lokasyonlarda ikamet etmeleri, MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilmelerini, ileri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce konuşabilmelerini, iletişim güçlerinin yüksek olmasını istemektedir. Adayların alanlarında deneyimli olmalarına gerek yoktur. Deneyimsiz gişe yetkilisi alımları yapılacaktır. Erkek adayların ise askerliklerini yapmış ya da tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

İlgili:  Yapı Kredi Bankası, Sistem Yöneticisi Alımı Yapıyor!

Banka İş Başvuruları Ne Zaman Son?

Yayımlanan banka iş ilanları için son başvuru tarihi 15 Temmuz’dur. Bu tarihten sonra banka şartlara uygun olan adaylarla iletişime geçecektir.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-usak-sube-gise-yetkilisi-2060740
https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-isparta-sube-gise-yetkilisi-2060737