Ana SayfaKrediler2018 Enpara Kredileri

2018 Enpara Kredileri

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Enpara, Finansbank bünyesine bağlı bir şubesiz bankacılık hizmeti sunmaktadır. 2017 yılından beri hizmet vermektedir. Enpara kredileri ile kısa sürede 500 binden fazla müşteriye ulaşmıştır. Tüm bankacılık hizmetleri, internet üzerinden sağlanmaktadır. Dijital bankacılıkta önemli bir başarı yakalamıştır.

Enpara Kredileri – İhtiyaç Kredisi

Enpara İhtiyaç Kredisi başvuru işlemleri ile ihtiyaçlarınızı ertelemeye son verebilirsiniz. Enpara İhtiyaç Kredisi faiz oranları, %1,59 olarak sunulmaktadır. 1.000 TL ile 50.000 TL arasında kredi kullanılabilmektedir. Vade süresi ise 1 aydan 48 aya kadar değişebilmektedir. İhtiyaç kredisi için herhangi bir masraf ya da komisyon ücreti alınmamaktadır. İnternet üzerinden yapılan başvuruya olumlu bir cevap geldiği takdirde, kısa sürede krediyi kullanmak mümkündür. Aylık taksitlerin, ödeme planında belirtilen zamanlarda ve miktarlarda gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Enpara Taşıt Kredisi

Enpara Taşıt Kredisi başvuru işlemleri ile ilgili bir form, henüz internet sitesinde bulunmamaktadır. Enpara Taşıt Kredisi faiz oranları da henüz belirlenmemiştir. Enpara’nın bir Taşıt Kredisi hizmeti bulunmadığı için, müşterileri Finansbank’ın kendi taşıt kredisi seçeneklerini değerlendirebilirler. Uygun faiz oranları ve uzun vade süreleri ile istenilen araca Finanasbank sayesinde sahip olunabilir. Bu anlamda, Enpara’nın İhtiyaç Kredisi de ödemelerinizde kolaylık sağlayabilir.

Enpara Konut Kredisi

Enpara Konut Kredisi başvuru hizmeti bulunmamaktadır. Enpara Konut Kredisi faiz oranları ise bankanın Konut Kredisi oluşturduktan sonra belirlenecektir. Konut almak isteyenler ve kredi kullanmak isteyenler, Finansbank’ın konut kredisi avantajlarından yararlanmayı tercih edebilirler. Çok yüksek bir bütçeye ihtiyacı olmayanlar, ellerinde olan birikmiş bütçeye ekleme yapmak isteyenler ise Enpara’nın İhtiyaç Kredisi’ne başvuru yapabilirler. 50.000 TL’ye kadar kredi kullanılabilmektedir. Daha yüksek miktarlara ihtiyaç duyanlar ise, Finansbank’ın konut kredisini incelemelidir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.