2018 Enpara Kredileri

Google Haberlere Abone Ol:

Enpara, Finansbank bünyesine bağlı bir şubesiz bankacılık hizmeti sunmaktadır. 2017 yılından beri hizmet vermektedir. Enpara kredileri ile kısa sürede 500 binden fazla müşteriye ulaşmıştır. Tüm bankacılık hizmetleri, internet üzerinden sağlanmaktadır. Dijital bankacılıkta önemli bir başarı yakalamıştır.

Başlıklar

Enpara Kredileri – İhtiyaç Kredisi

Enpara İhtiyaç Kredisi başvuru işlemleri ile ihtiyaçlarınızı ertelemeye son verebilirsiniz. Enpara İhtiyaç Kredisi faiz oranları, %1,59 olarak sunulmaktadır. 1.000 TL ile 50.000 TL arasında kredi kullanılabilmektedir. Vade süresi ise 1 aydan 48 aya kadar değişebilmektedir. İhtiyaç kredisi için herhangi bir masraf ya da komisyon ücreti alınmamaktadır. İnternet üzerinden yapılan başvuruya olumlu bir cevap geldiği takdirde, kısa sürede krediyi kullanmak mümkündür. Aylık taksitlerin, ödeme planında belirtilen zamanlarda ve miktarlarda gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Enpara Taşıt Kredisi

Enpara Taşıt Kredisi başvuru işlemleri ile ilgili bir form, henüz internet sitesinde bulunmamaktadır. Enpara Taşıt Kredisi faiz oranları da henüz belirlenmemiştir. Enpara’nın bir Taşıt Kredisi hizmeti bulunmadığı için, müşterileri Finansbank’ın kendi taşıt kredisi seçeneklerini değerlendirebilirler. Uygun faiz oranları ve uzun vade süreleri ile istenilen araca Finanasbank sayesinde sahip olunabilir. Bu anlamda, Enpara’nın İhtiyaç Kredisi de ödemelerinizde kolaylık sağlayabilir.

İlginizi Çekebilir:  2022 Ağustos Ev Kredisi Faiz Oranları

Enpara Konut Kredisi

Enpara Konut Kredisi başvuru hizmeti bulunmamaktadır. Enpara Konut Kredisi faiz oranları ise bankanın Konut Kredisi oluşturduktan sonra belirlenecektir. Konut almak isteyenler ve kredi kullanmak isteyenler, Finansbank’ın konut kredisi avantajlarından yararlanmayı tercih edebilirler. Çok yüksek bir bütçeye ihtiyacı olmayanlar, ellerinde olan birikmiş bütçeye ekleme yapmak isteyenler ise Enpara’nın İhtiyaç Kredisi’ne başvuru yapabilirler. 50.000 TL’ye kadar kredi kullanılabilmektedir. Daha yüksek miktarlara ihtiyaç duyanlar ise, Finansbank’ın konut kredisini incelemelidir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...