Sektörün kariyer açısından en önemli bankalarından biri olan T. Garanti Bankası banka iş ilanları yayınlamayı sürdürüyor. Bankanın Hukuk Müdürlüğü biriminde görev almak isteyen Ödemeler Yetkilisi pozisyonu için yeni çalışma arkadaşları alacağını açıklandı.

Garanti Bankası personel alımları sene başından bu yana istikrarlı şekilde devam etmektedir. Banka düzenlediği banka sınavları ve mülakatlar neticesinde yeni nesil genç bankacılara bu sektör de ışık tutmaktadır.

Üniversitelerin özellikle; İşletme, İktisat, Bankacılık ve Sigortacılık vb. Bölümlerinden mezun olan adayların bankacılık sektöründe kariyer hedeflerine karışık vermeye çalışan T.Garanti Bankası iş ilanları ile başvuruda bulunmak isteyen adaylara aranan nitelik ve işin mahiyeti hakkında da detaylı bilgiler sunmaktadır.

Bankanın Hukuk Müdürlüğünde görev alarak bankacılık serüvenine başlamak isteyen adaylar için, tahsilatlar ve muhasebe işleri konusunda deneyimli adayların öncelikli değerlendirileceği belirtilmiştir. Daha önce benzer görevler almış ( staj, dönemsel çalışma, muhasebe, ) adaylar başvurular neticesinde yapılacak olan değerlendirmlerle Garanti Bankası gibi büyük bir kurumun bir parçası olarak kariyerine başlama fırsatı yakalayacaktır.

İlgili pozisyonu değerlendirmek isteyen ve Garanti Bankası iş ilanlarına başvurmak isteyen adaylar bu bağlantıları kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/garanti-bankasi/odemeler-yetkilisi-is-ilani-i1465248/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

three × 4 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.