Ana Sayfa Gündem "Benim Anayasam" Halkla Buluşuyor

“Benim Anayasam” Halkla Buluşuyor

-

 

Diriliş Başkanları Derneği Başkanı Hasan Türksel ’Benim Anayasam’ adlı kitapçığın 65 ilde dağıtımına başlanıldığını açıkladı. Kitapçığın öncelikle akademisyenlere, hukukçulara ve bürokrasi ayağına dağıtılacağını yarın ise Cuma namazı çıkışı camilerde, il ve ilçe merkezlerinde dağıtımına geçilecek. 500 bin adet kitapçığın dağıtılacağını söyleyen Diriliş Başkanları Derneği Hasan Türksel “Aynı zamanda 55 ilde konu hakkında paneller düzenlenecek. Konuşmacı olarak Gazeteci Yazar Fehmi Demirbağ’ın sunumunu yapacağı ‘Benim Anayasam’ hakkındaki panel halka indirgenecek. Bunun yanında il ve ilçeler sokak sokak gezerek halka kitapçık hediye edilerek ve konu hakkında bilgilendirecek” dedi.

Türksel, sözlerini şöyle tamamladı: “Biz bu ülkeyi karşılıksız sevdik halka hizmet hakka hizmettir. Ülke menfaat ve çıkarları doğrultusunda tüm enerjimizle devletimizin yanındayız. Bu uğurda malımızı canımızı ortaya koyduk yeterki devletimiz baki olsun”.

 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,843BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
34TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler