Altın Fiyatı Bugün Ne Kadar? Güncel (24.05.2018) Gram Altın ve Çeyrek Altın Fiyatları

0

Altın fiyatları ve altın piyasası tüm zamanların en yüksek alış – satış işlemlerini dün yaptı. Altın fiyatı rekor tazeledi. Çeyrek altın, cumhuriyet altını rekor seviyeye yükseldi. Bugün ise gram altın güne 190 lira bandında başladı. Güncel altın fiyatları haberimizde…

Altın Fiyatları Vatandaşı Yaktı Geçti

Altın fiyatları her gün yeni bir rekora imza atmaya başladı. Durum böyle olunca günün en çok merak edileni de altın fiyatları oldu. Vatandaşlar fiyatların anlık değişim hızını yakalamakta zorlanırken dün tüm rekorlar silindi, tarihi rekor yeniden yazıldı. Altın fiyatları gün boyunca genel anlamda yukarı yönlü bir hareket grafiği çizdi. Yatırımını gram altına yapanlar 203 liralık gram altın satış fiyatını gördü. Çeyrek altınsa dün itibariye 333 lirayı aştı. Cumhuriyet altını değerine değer ekledi. Yarım altın gün sonunda ciddi bir değer artışı kaydetti.

24 Mayıs Perşembe gününün altın fiyatları ise serbest piyasada şöyle oldu.

Altının Gramı Ne Kadar?

Altının gram fiyatı bugün serbest piyasada 190 lira bandından gün açılışı yaptı. Gram altın alış fiyatı ise 190,21 lira oldu. Satıştaysa 190,23 liraya yükseldi.

Çeyrek Altın Ne Kadar Oldu?

Çeyrek altın 300 lira bandına çıkacak mı soruları artık yerini yeni bir hedefe bıraktı. Çünkü çeyrek altın fiyatını yüzde 4 yukarıya taşıdı. Bugünün çeyrek altın satışları ise 327,85 liradan başladı. Alış fiyatı ise 320,34 lira ile gün açılışı yaptı.

Yarım Altın Ne Kadar?

Yarım altın fiyatı bugün serbest piyasada alışta 638,69 lira, satışta 655,70 liraya yükseldi.

Tam Altın Bugün Ne Kadar?

Tam altın bozduracaksanız tam altının alış fiyatı bugün bin 281 liraya yükseldi. Tam altın satışta ise bin 307 liradan alıcı buluyor.

Reşat Altın Alış/Satış Fiyatı!

Reşat altın fiyatı yüzde 7,62’lik artışla rekor kırdı. Reşat altın alışta bugün bin 363 liraya yükseldi. Satışlarsa bin 383 liradan devam ediyor.

Cumhuriyet Altını Ne Kadar?

Cumhuriyet altını güncel satış fiyatı 24 Mayıs Perşembeye bin 351 liradan başlamış görünüyor. Serbest altın piyasası fiyatlarına göre alış işlemleri bin 331 liradan devam ediyor.