Garanti Bankası, Koordinasyon Yetkilisi Alımları Yapacak!

0

Garanti Bankası, üniversitelerin Ekonomi, İşletme, İletişim, Mühendislik, Siyasi Bilimler ya da Sosyal Bilimler bölümlerinden mezun olan banka personel alımları yapacak.

Garanti Bankası Personel Alımları

Sorumlu Bankacılık Koordinasyon Yetkilisi alımları yapacak olan Garanti Bankası, banka iş başvurusu yapacak olan adayların sosyal sorumluluk, müşteri deneyimi, sürdürebilirlik, kurumsal iletişim alanlarında minimum 1 senelik, maksimum da 8 senelik deneyimlerinin bulunmasını istiyor.

Tüm banka personel alımları kapsamında adayların ileri seviyede İngilizce bilmelerini, ileri seviyede MS Office uygulamalarını kullanabiliyor olmalarını, ekip çalışmalarında başarılı ve uyumlu olmalarını, büyük düşünmeyi ve yenilikleri seviyor olmalarını, birbirinde farklı olan iş fonksiyonları arasındaki bağlantıları koordine edebilmelerini, bu konuda heyecan duyuyor olmalarını, insan ilişkilerinin iyi, iletişimlerinin kuvvetli olmasını, ikna yeteneklerinin gelişmiş olmasını istemektedir. Banka iş başvurusu yapacak erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olmalarını istenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alımları Yapıyor!

Sorumlu Bankacılık Koordinasyon Yetkilisi İş Tanımı

  • Banka ile BBVA arasındaki sorumlu bankacılık ile ilişkili alanlarda ana bağlantı noktası olmak,
  • Banka stratejisine uygun bir şekilde Sorumlu Bankacılık stratejileri ile politikaları kapsamında partilerle belirlenmesi, Yöneticiye gerekli desteğin sağlanması,
  • Bankanın Sorumlu Bankacılık kapsamında yer alan proje ve programlarını koordine etmek,
  • Proje ve Programların temel performans göstergelerini belirlemek, bunları izlemek ve sonuçlarını takip etmek,
  • Sorumlu Bankacılık’a ilişkin olan tüm konularda Bankanın Üdt Yönetimine BBVA’ya sunulacak raporların hazırlanması,
  • Komite’nin koordinasyonun sağlanması ve alınan tüm kararların takiplerinin gerçekleştirilmesi.

Banka İş Başvuruları Ne Zaman Son?

Son Başvuru tarihi 12 Temmuz olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra ise şartlara uygun olan adaylarla banka iletişime geçecektir.

Garanti Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-sorumlu-bankacilik-koordinasyon-yetkilisiyonetmeni-2057191
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.