Güncel 2020 Fibabanka Çalışma Saatleri

0
Güncel 2019 Fibabanka Çalışma Saatleri
Güncel 2019 Fibabanka Çalışma Saatleri

Türkiye’de 2010 yılında bankacılık sektöründe hizmet vermeye başlayan Fibabanka, evden arabaya, tatilden sağlığa kadar çeşitli finansman kaynakları sunuyor. Bunların yanı sıra emekliye, çalışana özel sunduğu fırsatlarda da tüm ihtiyaçlarda tüm müşterilerinin yanında oluyor. Bankanın sunduğu hizmetleri merak edenler Fibabanka çalışma saatleri hakkında da araştırma yapıyor.

Fibabanka Çalışma Saatleri

Türkiye’deki şube ağını her geçen gün büyüten, müşterilerine sunduğu hizmetleri genişleten Fibabanka çalışma saatleri her sabah 09.00’da hizmet vermeye başlıyor. Haftanın 5 günü yani pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri hizmet veriyor. Ülkemizdeki bulunan bankaların çalışma saatleri standart olsa da diğer bankaların mesai saatlerinde farklılıklar olabiliyor. Bunun için bankaların çalışma saatlerine göz atabilirsiniz. Fibabanka mesai saatleri bitiş saati ise 17.00 olarak belirlenmiştir. 17.00’den sonra sıra işlemleri sonlanıyor. Ancak bu saatten önce işlemlerini yapmak için sıra aldıysanız son işlem yapılana kadar banka çalışanları hizmet vermeye devam ediyor.

Fibabanka Öğle Arasına Kaçta Çıkıyor?

Fibabanka çalışma saatleri ayrıntılı olarak incelendiği zaman öğlen 12.30 ile 13.30 arasında banka çalışanlarının öğle molası verildiği görülmekte. Bu saat diliminde sıra almış dahi olsanız işlemleriniz yapılmaz. Bunun için 13.30’u yani Fibabanka mesai saatlerini beklemeniz gerekiyor. Eğer öğleden sonra işlemleriniz geri gelmezseniz, ertesi gün tekrardan sıra almanız gerekiyor.

Fibabanka Haftasonu Açık mı?

Hayır. Bankanın haftasonları hizmet veren şubesi bulunmamaktadır.

Fibabanka Bayramda Açık mı?

Fibabanka ve diğer bankalar Ramazan ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda hizmet vermemektedirler. Benzer şekilde tüm bankalar 1 Ocak, 1 Mayıs, 15 Temmuz ve 19 Mayıs gibi resmi tatillerde de hizmet vermemektedirler.

Bankacılık İşlemleri için Fibabanka İnternet Bankacılığını Kullanabilirsiniz!

Her bankanın kendine özel mobil ve internet bankacılığı bulunmaktadır. Mobil ve internet bankacılığı üzerinden T.C. kimlik numarası ya da müşteri numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak banka şubelerinde gerçekleştirdiğiniz işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkündür. Bu işlemler arasında kredi ve kredi kartı ödemesi, yapılandırması, ekstre tarihlerinin değişmesi, fatura ödemeleri, EFT ve havale gibi tüm işlemler yer almaktadır. Ancak EFT işlemleri hafta sonları gerçekleşmediği için mobil ve internet bankacılığından EFT işlemleri bankaların mesai saatlerinin başlama saatinde gerçekleşir. Bu Fibabanka için pazartesi sabahı saat 09.00’dur.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın