Ana SayfaDiğer İş İlanlarıKamuda Çalışacak Sürekli İşçi Personel Alımı!

Kamuda Çalışacak Sürekli İşçi Personel Alımı!

-

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı tarafından sürekli işçi olarak kamuda çalışacak olan yeni personellere ihtiyaç olduğu bildirildi.

Kamu Sürekli İşçi Personel Alımı

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı kamu kadrosunda sürekli işçi olarak görev yapacak olan 20 kişinin istihdam edileceğini açıkladı. Kurum tarafından yapılan işe alım açıklamasında iş başvurularının İŞKUR olarak bilinen Türkiye İş Kurumu aracılığıyla kabul edileceği, İŞKUR’un web sayfasında işe alımlara dair tüm detayların yer aldığı da belirtildi. Kamuda sürekli işçi olarak çalışmak ve başvuru yapmak isteyen adaylar ayrıca yaşadıkları şehirde bulunan İŞKUR şube müdürlüklerine bizzat başvuru da yapabiliyorlar.

Sürekli İşçi Kamu Personel Alımı

Sürekli işçi kamu personel alımı ile ilgilenen ve İŞKUR’a iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin öncelikle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir. Adayların ayrıca 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamındaki 48 maddede detaylı olarak belirtilmiş olan devlet memuru olmak için gereken genel şartlar uygunluğu da gerekmektedir. İŞKUR iş başvurusu yapacak kişiler Türkiye Sağlık Enstitüleri bünyesinde işçi kadrosunda sürekli olarak çalışacaklardır. Türkiye sağlık Enstitüleri’ne adayların şahsen ve posta yoluyla evrak yollamak şeklinde yapacakları başvuruların değerlendirmeye alınmayacağı da yapılan işe alım duyurusunda yer alıyor.

İŞKUR İş Başvuruları

İŞKUR personel alımı başvurusu yapacak olan adaylar bu başvurularını iskur.gov.tr internet adresinden gerçekleştirebilirler. Online personel alımı şeklinde yapılacak olan başvurular ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyenler için aşağıdaki bağlantı paylaşılmıştır. Başvuru sahipleri ayrıca tuseb.gov.tr adresinden de bilgi alabilmekteler. Türkiye Sağlık Enstitüleri’ne giderek de detaylı bilgi almanın mümkün olduğu da bildirildi. Bu bağlantılardan ayrıca kamu personel alımı için istenen evrakların hangileri olduğu da öğrenilebilir. Kamu sürekli işçi alımı ile ilgilenenlerin başvuru sırasında istenen evrakları hazır bulundurmaları gerekmektedir.

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?84f1e975-cf56-4057-a9aa-305435492f8d&kk=11100

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler