Ana SayfaKredilerEsnaf ve İşletmelere Şekerbank’tan Bayram Kampanyası

Esnaf ve İşletmelere Şekerbank’tan Bayram Kampanyası

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

65 senedir üretime destek veren Şekerbank, 2018 Ramazan Bayramında da desteklerini sürdürüyor. Esnaf ve işletmelere özel kredi kampanyası düzenleyen banka, yapılan alışverişler için indirim fırsatı sunuyor.

Esnaf ve İşletmelere Şekerbank Bayram Kampanyası!

Her sene geleneksel olarak esnaf ve işletmelere Ramazan ayında kampanya düzenleyen Şekerbank, bu sene de geleneksel kampanyasına devam ediyor. Esnafların nakitleri için indirim kampanyası sunuyor. Üreten Kart hizmetinden yararlanan esnaf ve işletmeler yapacakları tüm gıda alışverişlerinde indirim imkanından destek alabiliyor. 29 Haziran tarihine kadar Şekerbank üreten kart ile alışveriş yapanlara 50 liralık indirim fırsatı sunuluyor. Aynı zamanda da ödemelerde erteleme ve 3 seneye kadar uzanan vadelendirme imkanı sağlanıyor. İşletme sahiplerinin bu kampanyadan yararlanabilmeleri için Şekerbank Üreten Karta sahip olmaları gerekiyor. Ertelemeli, taksitli kart kapsamında uygun faiz oranları sağlanıp, işletme sahiplerinin 14 Haziran tarihine kadar tek seferde en az bin liralık alışveriş yapmaları gerekiyor. En az bin liralık alışverişlerde de 50 liralık indirim fırsatı sunuluyor. Bu indirim ise kartın ekstresine yansıtılıyor.

Kampanyayla ilgili acıkmalarda bulunan Şekerbank, 65 senedir Türkiye’de bulunan tüm esnaf ve işletmelere destek verdiklerini, destek vermeye de devam edeceklerini, bu kapsamda da Ramazan ayına özel kampanya düzenlemeye karar verdiklerini açıkladı. Kampanya da nakit ihtiyaçlarının dikkate alındığı, bunun içinde indirim fırsatı sunduklarını açıkladı.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...