2020 Burgan Bank Çalışma Saatleri (Güncel)

0
Güncel 2019 Burgan Bank Çalışma Saatleri
Güncel 2019 Burgan Bank Çalışma Saatleri

Burgan Bank Çalışma Saatleri

Türkiye’deki şube sayısını her geçen artıran, sunduğu hizmet ve ürünleri genişleten Burgan Bank çalışma saatleri de en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Her ilde şubesi bulunmasa da Türkiye’nin dört bir yanında ihtiyacı olan herkese kredi desteği veriyor. Dijital bankacılık kanallarıyla hem sms ile hem mobil ve internet bankacılığı kanallarıyla hızlı finansman sağlıyor. Burgan Bank mesai saatleri detaylarına bakıldığı zaman hafta içi her gün yani pazartesiden cumaya göre hizmet verdiği, sabah 09.00’da açıldığı görülmekte. Akşam 17.00’da da son işlemi almakta. Yani Burgan Bank şubelerine gidip, bankacılık işlemlerini yapacaksanız 17.00’a kadar gitmeniz, gişeden işlem sıranızı almanız gerekmekte.

Burgan Bank Öğle Arasına Kaçta Çıkıyor?

Burgan Bank çalışma saatleri detaylı olarak bakıldığı zaman öğlen arasında mola verildiğini hepimiz biliriz. Öğle arası saatleri ise 12.30 ile 13.30 arası olarak belirlenmiştir. Bu saat aralığında banka hizmet vermez, çalışanlar ara verir. Eğer öğleden önce sıra almışsanız ve sıra gelmemişse, öğleden sonrayı beklemeniz gerekmek.

Burgan Bank Haftasonu Açık mı?

Burgan Bank hafta sonları hizmet vermemektedir. Ancak haftasonları hizmet veren bankalar bulunmaktadır.

Burgan Bank Bayramda Açık mı?

Hem Burgan Bank hem de ülkemizde hizmet veren diğer bankalar bayramlarda hizmet vermezler. Kurban Bayramı ve Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarda bankalar açık olmazlar. Benzer şekilde 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 15 Temmuz gibi resmi tatillerde de bankalar hizmet vermezler.

Burgan Bank Mobil Uygulaması Sayesinde Sıra Beklemenize Gerek Yok!

Bankacılık işlemlerini halletmek için Burgan Bank mesai saatleri içinde bankada olmanıza gerek yok. Bankanın mobil uygulamasını telefonunuza yükleyerek de pek çok bankacılık işleminizi halledebilirsiniz. Örneğin EFT ve Havale işlemleri için banka şubelerine ya da ATM’lerini ziyaret etmeden, mobil uygulamadan yapabilirsiniz. Benzer şekilde kredi kartı, kredi ödemelerini, ekstre tarihlerinin değişimlerini yine mobil ve internet bankacılığından ya da müşteri temsilcinizi arayak yapabilirsiniz.

Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren Burgan Bank çalışma saatleri de en çok merak edilenler arasında. 1977’de kurulan banka, Kuveyt Merkezli en genç ticaret bankası olarak bilinmekte. Aynı zamanda da kurumsal ve finansal kuruluşlar sektörleri üzerinde odaklanarak büyüme performansı gösteren, sürekli olarak yükselen perakende ve özel bankacılık müşteri tabanına sahipliği ile bilinir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın