Ana Sayfa Banka İş İlanları Türkiye Finans, Eğitim Yetkilisi Alımı Yapacak!

Türkiye Finans, Eğitim Yetkilisi Alımı Yapacak!

-

Türkiye Finans Katılım Bankası, İstanbul’daki şubelerinde görevlendirmek üzere banka iş ilanı yayımladı. İlan kapsamında Eğitim Yetkilisi alımı yapılacak.

Türkiye Finans Eğitim Yetkilisi Alımı

Yayımlanan banka iş ilanları dahilinde Eğitim Yetkilisi alımı da bulunan bankanın adaylardan istediği kriterler bulunmaktadır. Bunlardan biri üniversite mezunu olmak. Aynı zamanda da üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, Psikoloji ya da bunlara benzer bölümlerden mezun olan adayların banka iş başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır.

Tüm adayların eğitim alanında minimum 2 senelik deneyimlerinin bulunmasını isteyen Türkiye Finans Katılım Bankası, yine tüm adayların ileri seviyede İngilizce bilgilerinin olmasını, MS Office uygulamalarına son derece hakim olmalarını, E.nocta sistemi hakkında bilgi sahibi olmalarını, eğitim alanı kapsamında dijital dönüşüm projeleri alanında deneyimlerinin bulunmasını, 1 Ocak 1991 ve sonraki yıllarda doğmuş olmalarını istemektedir. Eğitim ihtiyacı analizi, eğitim içeriği oluşturma, eğitim geliştirme ve koordinasyonun sağlanması, eğitim etkinliğinin değerlendirme süreçlerinde rol alınmış olması ve erkek adayların da askerliklerini yapmış olmaları aranan diğer kriterler arasında bulunmaktadır.

Eğitim Yetkilileri Ne İş Yapacak?

Yayımlanan banka iş ilanları kapsamında adaylar bankanın hedefleri doğrultusunda eğitim planlamaları yapacaklar. Yeni eğitim programları geliştirip, eğitim ihtiyaçları analizlerini yapacaklar. Analizleri çıktılarıyla birimler ve firmalarla içerik oluşturup, geliştirecekler. Eğitimlerin organizasyonlarını yapacaklar. Organizasyonların takiplerini sağlayıp, raporlamasını yapacaklar. Gerekli olması halinde de ROI çalışmaları yapılacak. Eğitim ve gelişim faaliyetleri çerçevesinde tüm veriler kayıt altına alınacak, raporlanması ve raporların yorumlanarak gerekli tüm aksiyonların alınması yapılacak. Bu süreçler yürütülecek. Eğitim faaliyetleri kapsamındaki tüm operasyonel süreçler takip edilecek, öğrenme portalında kendi alanındaki eğitimler yönetilecek.

Banka İş Başvuruları Ne Zaman Sona Erecek?

Banka Personel alımları için son başvuru tarihi 26 Temmuz olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra banka şartlara uygun olan adaylarla iletişime geçecek.

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-egitim-yetkilisi-2019402

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,334BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
28TakipçilerTakip Et
2,399TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler