Ana SayfaKrediler2018 QNB Finansbank Kredileri

2018 QNB Finansbank Kredileri

-

Ülkemizde 30 yıl gibi uzun bir süredir hizmet veren QNB Finansbank, 1987 yılında kurulmuştur. Ülkemizde halka açılan ilk özel sektör bankası olma özelliğine sahiptir. QNB Finansbank kredileri ile bireysel bankacılık alanında büyük bir hizmet vermektedir. 580 şubesi ile hizmetlerine devam etmektedir.

QNB Finansbank Kredileri – İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi başvuru işlemleri ile uygun fiyatlı ihtiyaç kredisi fırsatından faydalanmak mümkündür. Bankanın internet sitesinde, çekilecek tutarlara göre faiz oranları ve aylık ödenecek miktarlar belirtilmektedir. QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi faiz oranları, %1,33’tür. Vade süresi, maksimum 48 ay olarak belirlenebilmektedir. Minimum vade süresi ise 3 aydır. Başvuru işlemleri, internet üzerinden anında gerçekleştirilebilir. Sitedeki başvuru adımları takip edilerek, kısa sürede kredi kullanımına başlanabilir. İsteyenler, şubeler üzerinden de başvuru yapabilirler.

QNB Finansbank Taşıt Kredisi

QNB Finansbank Taşıt Kredisi başvuru işlemleri hem otomobil hem de motosiklet satın alımı için gerçekleştirilebilir. QNB Finansbank Taşıt Kredisi faiz oranları ise Standart Taşıt Kredisi için %1,52’dir. 0 km ile 5 yaşa kadar olan otomobiller için bu krediden faydalanılabilir. 48 ay vade yapılabilmektedir. Motosiklet Kredisi için de faiz oranı aynıdır. 48 ay vade kullanılabilir. 0 km ve 2.el motosikletler için kredi kullanılabilir. Kredi masraflarında da aynı vade ve düşük faiz oranlarını kullanarak taksitlendirmek mümkündür.

QNB Finansbank Konut Kredisi

QNB Finansbank Konut Kredisi başvuru işlemlerini hemen gerçekleştirerek, dilediğiniz evi sabit faiz oranı ile alabilirsiniz. Geri ödeme planları, müşterilerin gelirlerine göre belirlenmekte ve ödemede gerekli kolaylıklar sağlanmaktadır. Farklı konut kredisi çeşitleri bulunmaktadır. Standart Konu Kredisi için maksimum vade süresi 180 aydır. QNB Finansbank Konut Kredisi faiz oranları ise Standart Konu Kredisi’nde %1,29’dur. Evini değiştirenler ya da taksitleri azalan bir şekilde ödemek isteyenler için de bankanın farklı konut kredileri bulunmaktadır. En uygun kredi tipini seçmek için şubelerden yardım alınabilir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler