Ana SayfaBankacılıkGüncel 2020 Odeabank Çalışma Saatleri

Güncel 2020 Odeabank Çalışma Saatleri
G

-

Odeabank ile alakalı olarak en çok merak edilen konuların başında banka mesai saatleri gelmektedir. Haftanın hangi günlerinde açık olduğu, hangi saat diliminde hizmet verdiği ya da öğle tatiline çıkıp çıkmadığı müşterileri tarafından merak edilmektedir. Odeabank çalışma saatleri ve diğer bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Gelişen ve büyüyen Türkiye’de oldukça yeni bir banka olan Odeabank, ülkede yaklaşık olarak 6 senedir hizmet vermekte olan bir bankadır. 50’nin üzerinde şubesi ve neredeyse bin 500 adet personeli ile faaliyetlerini sürdüren Odeabank çalışma saatleri içerisinde müşterin her türlü ihtiyacına cevap vermek adına sınırsız hizmet sağlamaktadır.

Türkiye’de yabancı sermaye ile kurulan bankalardan yalnızca biri olan Odeabank çalışma saatleri içerisinde bireysel kredilerden kurumsal işlemlere, dış ticaretten mevduat ve yatırım hizmetlerine, işlem bankacılığından sigorta ve bireysel emeklilik hizmetlerine varana kadar çeşitli faaliyetler yürütmektedir.

Odeabank Çalışma Saatleri

Odeabank mesai saatleri, hafta içi Pazartesi gününden başlamak üzere Cuma gününe kadar sabah saat 09:00 ile akşam saat 17:00’a kadardır. Öğlende saat 12:30 ile 13:30 arasında yaklaşık bir saatlik bir öğle paydosuna çıkan Odeabank, söz konusu bu saatlerin dışında hizmet vermemektedir. Bunun haricinde internet bankacılığı, mobil bankacılık ve ATM’ler için ise Odeabank çalışma saatleri 7 gün 24 saat aralıksız olarak devam etmektedir. Banka çalışma saatleri dışında hizmet vermezken, telefon bankacılığı gibi diğer hizmetlerini ise günün her saatinde aralıksız olarak sağlamaktadır.

Odeabank Öğle Arasına Kaçta Çıkıyor?

Odeabank öğle arası saatleri 12.30 ile 13.30 arasında olmaktadır. Banka çalışanları bu saat aralıklarında hizmet vermeyip, 1 saatlik öğle arası molası vermektedirler.

Odeabank Haftasonu Açık mı?

Odeabank da diğer tüm bankalar gibi haftasonu hizmet vermemektedirler. Ancak bilinmesi gereken önemli husus ise şudur: Haftasonu açık olan bankalar vardır.

Odeabank Bayramda Açık mı?

Hem Odeabank hem de ülkemizde bulunan diğer tüm bankalar bayram çalışmamaktadır. Bankalar kapalı olur, banka çalışanları ise tatil yaparlar.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol