Ana SayfaKrediler2018 ICBC Turkey Bankası Kredileri

2018 ICBC Turkey Bankası Kredileri

-

ICBC, dünya üzerinde 42 ülkede hizmet veren bir bankadır. 496 milyon bireysel müşteri ve 5 milyon kurumsal müşterisi bulunmaktadır. Dünyanın en büyük bankası olarak gösterilmektedir.  ICBC Turkey Bankası kredileri Türkiye’deki müşterilerine de ekonomik anlamda destek sağlamaktadır. İhtiyaç, taşıt ve konut kredilerinde çeşitli kampanyalar da sunulmaktadır.

ICBC Turkey Bankası Kredileri – İhtiyaç Kredisi

Acil nakit ihtiyaçlarında, ihtiyaç kredileri büyük bir sorunu ortadan kaldırabilmektedir. ICBC Bankası İhtiyaç Kredisi başvuru işlemleri internet üzerinden anında gerçekleştirilerek, ihtiyaçların kısa sürede giderilmesi sağlanabilir. ICBC Bankası İhtiyaç Kredisi faiz oranları %1,63 olarak belirlenmiştir. Vade süresi 3 ay ile 48 ay arasında seçilebilir. İhtiyaç kredisinde minimum tutar 1.000 TL, maksimum tutar ise 100.000 TL olmalıdır. Bu fiyat aralıklarının dışındaki tutarlarda kredi kullandırılmamaktadır. Kredilerin geri ödenmesi ise aylık taksitler halinde yapılmaktadır.

ICBC Bankası Taşıt Kredisi

ICBC Bankası Taşıt Kredisi başvuru için en yakın banka şubesinin ziyaret edilmesi gerekmektedir. Taşıt kredisi, “Yeni Arabam Kredisi” adı altında sunulmaktadır. 0 km ve 2. El araçlarda kredi kullanılabilir. 0 km araçlar için araç teslim fiyatının 100.000 TL’sine kadar %70, kalan kısmın ise %50’sine kadar kredi kullanılabilir. 48 aya varan vade seçenekleri sunulmaktadır. ICBC Bankası Taşıt Kredisi faiz oranları için indirim almak isteyenler, bankadan Kasko Sigortası yaptırabilirler.

ICBC Bankası Konut Kredisi

ICBC Bankası Konut Kredisi başvuru işlemleri şubelerden kısa sürede yapılabilir. “Yeni Evim Kredisi” adı altında sunulmaktadır. Konut kredisinde 120 aya varan vade seçenekleri bulunmaktadır. Konutların ekspertiz değerinin %80’i, kredi üst limitidir. Kredinin vadesi boyunca Hayat Sigortası da yapılmaktadır. ICBC Bankası Konut Kredisi faiz oranları ise geri ödemede kolaylık sağlamaktadır. Kredi işlemleri için banka tarafından istenen belgelerin teslim edilmesi de gerekmektedir. Konut dışındaki gayrimenkuller için bu krediden yararlanılamamaktadır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler