Ana SayfaBankacılıkGüncel 2020 Vakıfbank Çalışma Saatleri

Güncel 2020 Vakıfbank Çalışma Saatleri

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank, uzun yıllardır Türkiye’de hizmet veren ve devlet bünyesinde faaliyet gösteren kamu bankalarından biridir. Yaklaşık olarak 65 sene öncesinde, vakıf kaynaklarını ülkenin ekonomik kalkınma ihtiyaçları doğrultusunda en iyi biçimde değerlendirmek maksadı ile kurulan Vakıfbank, ülke genelindeki yüzlerce şubesi ve uzman personeli ile hizmet sağlamaktadır. Devlet himayesindeki bu bankadan hizmet almak isteyen tüketiciler için Vakıfbank çalışma saatleri bilgilerini alabilmek mümkündür.  Vakıfbank mesai saatleri sabah saat 09:00 ile akşam saat 17:00 arasıdır.

Banka mesai saatleri sahilinde KOBİ, kurumsal, ticari ve yatırım bankacılığının yanında ayrıca bireysel ve özel bankacılık alanında da faaliyet yürüten Vakıfbank, tüm finans alanları üzerinde uzman bir kurum haline gelmiştir. Türkiye Banalar Birliği tarafından 4 yıl öncesinde açıklanan rapora göre Vakıfbank, Türkiye2nin 7’inci büyük bankasıdır.

Vakıfbank Çalışma Saatleri

Vakıfbank mesai saatleri hafta içi her gün Pazartesi’den Cuma’ya kadar sabah saat 09:00’da başlamaktadır. Akşam saat 17:00’a kadar çalışmalarını sürdüren Vakıfbank, öğlen saat 12:30’da yaklaşık bir saatlik öğle molası verirken, 13:30’da yeniden mesaiye başlamaktadır. Banka şubelerinden işlem gerçekleştirmek isteyen müşterilerin söz konusu bu Vakıfbank çalışma saatleri dahilinde şubelere gitmesi gerekmektedir.

Bunun haricinde Vakıfbank internet, mobil ve telefon bankacılığı alanında da faaliyet göstermektedir. Bu kapsamda banka çalışma saatleri ise haftanın her günü 24 saat kesintisiz olarak devam etmektedir.

Vakıfbank Öğle Arasına Kaçta Çıkıyor?

Vakıfbank öğle arası saatleri 12.30’da başlıyor. Yani öğleden önce sıra almışsanız ve sıra gelmemişse öğle paydosunun bitmesini beklemeniz gerekmektedir. Öğle arası banka çalışanları mesai yapmamaktadırlar. Öğle saati bitimi ise 13.30’dur.

Vakıfbank Haftasonu Açık mı?

Vakıfbank ve diğer tüm bankalar hafta sonu hizmet vermemektedir. Ancak bankaların müşteri hizmetleri ve internet bankacılığı hafta sonu hizmet verirler. Yapacağınız işlemler için bu kanalları kullanabilirsiniz. Vakıfbank müşteri hizmetleri ve müşteri temsilcisine hızlı bağlanmak için ise bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Vakıfbank Bayramda Açık mı?

Hem Vakıfbank hem de diğer tüm bankalar bayramda hizmet vermezler. Tüm resmi ve dini bayramlarda bankalar kapalı olur.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.