Güncel 2020 Vakıfbank Çalışma Saatleri

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank, uzun yıllardır Türkiye’de hizmet veren ve devlet bünyesinde faaliyet gösteren kamu bankalarından biridir. Yaklaşık olarak 65 sene öncesinde, vakıf kaynaklarını ülkenin ekonomik kalkınma ihtiyaçları doğrultusunda en iyi biçimde değerlendirmek maksadı ile kurulan Vakıfbank, ülke genelindeki yüzlerce şubesi ve uzman personeli ile hizmet sağlamaktadır. Devlet himayesindeki bu bankadan hizmet almak isteyen tüketiciler için Vakıfbank çalışma saatleri bilgilerini alabilmek mümkündür.  Vakıfbank mesai saatleri sabah saat 09:00 ile akşam saat 17:00 arasıdır.

Banka mesai saatleri sahilinde KOBİ, kurumsal, ticari ve yatırım bankacılığının yanında ayrıca bireysel ve özel bankacılık alanında da faaliyet yürüten Vakıfbank, tüm finans alanları üzerinde uzman bir kurum haline gelmiştir. Türkiye Banalar Birliği tarafından 4 yıl öncesinde açıklanan rapora göre Vakıfbank, Türkiye2nin 7’inci büyük bankasıdır.

Başlıklar

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ağustos 2022!

Vakıfbank Çalışma Saatleri

Vakıfbank mesai saatleri hafta içi her gün Pazartesi’den Cuma’ya kadar sabah saat 09:00’da başlamaktadır. Akşam saat 17:00’a kadar çalışmalarını sürdüren Vakıfbank, öğlen saat 12:30’da yaklaşık bir saatlik öğle molası verirken, 13:30’da yeniden mesaiye başlamaktadır. Banka şubelerinden işlem gerçekleştirmek isteyen müşterilerin söz konusu bu Vakıfbank çalışma saatleri dahilinde şubelere gitmesi gerekmektedir.

Bunun haricinde Vakıfbank internet, mobil ve telefon bankacılığı alanında da faaliyet göstermektedir. Bu kapsamda banka çalışma saatleri ise haftanın her günü 24 saat kesintisiz olarak devam etmektedir.

Vakıfbank Öğle Arasına Kaçta Çıkıyor?

Vakıfbank öğle arası saatleri 12.30’da başlıyor. Yani öğleden önce sıra almışsanız ve sıra gelmemişse öğle paydosunun bitmesini beklemeniz gerekmektedir. Öğle arası banka çalışanları mesai yapmamaktadırlar. Öğle saati bitimi ise 13.30’dur.

Vakıfbank Haftasonu Açık mı?

Vakıfbank ve diğer tüm bankalar hafta sonu hizmet vermemektedir. Ancak bankaların müşteri hizmetleri ve internet bankacılığı hafta sonu hizmet verirler. Yapacağınız işlemler için bu kanalları kullanabilirsiniz. Vakıfbank müşteri hizmetleri ve müşteri temsilcisine hızlı bağlanmak için ise bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  2022 Ağustos Ev Kredisi Faiz Oranları

Vakıfbank Bayramda Açık mı?

Hem Vakıfbank hem de diğer tüm bankalar bayramda hizmet vermezler. Tüm resmi ve dini bayramlarda bankalar kapalı olur.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...