Güncel 2020 Albaraka Türk Çalışma Saatleri

0

Albaraka Türk çalışma saatleri hakkında araştırma yapanlar hafta sonu hizmet verip vermediğini, bayram mesailerini de merak ediyor.

Albaraka Türk, Türkiye’de faizsiz bankacılık alanında hizmet veren öncü bankalardan biridir. Yaklaşık olarak 35 yıldır faaliyet gösteren Albaraka Türk, banka mesai saatleri içerisinde müşterilerini şubelerinde ağırlamaktadır.

Albaraka Türk Katılım Bankası, Türkiye’de mevcut bulunan KOBİ’lere vermiş olduğu kıymet ile beraber ülke genelinde toplamda 181 şubeye sahip olmaktadır. Hızla büyüme gösteren bankacılık sektörünün öncü isimlerinden biri olarak bilinen Albaraka Türk, faizsiz bankacılığı ülkeye getirerek, küçük çaplı işletmelerin büyümesini sağlamıştır. Türkiye ekonomisine sağlamış olduğu destek gibi halka açık olarak borsa hizmetleri de sunan banka, kusursuz hizmet anlayışını kendisine prensip haline getiren bir finans kuruluşudur.

Bireysel ve kurumsal bankacılık alanında çeşitli faaliyetlerde bulunan banka hakkında en çok merak elden konulardan biri Albaraka Türk mesai saatleridir. Albaraka Türk mesai saatleri hafta içi her gün Pazartesi’den Cuma’ya kadar sabah saat 09:00 ile akşam saat 17:00’dır.

Albaraka Türk Çalışma Saatleri

Albaraka Türk çalışma saatleri, şubeler için hafta içi her gün sabah saat 09:00 itibari ile başlayarak öğlen saat 12:30’a kadardır. 12:30’dan 13:30’a kadar yaklaşık bir saatlik öğle tatili yapan banka çalışma saatleri, saat 13:30’dan itibaren 17:00’a kadar devam etmektedir.

Bunun dışında ATM, telefon bankacılığı ve internet bankacılığı ile de hizmet veren Albaraka Türk çalışma saatleri, söz konusu bu hizmetleri için 7 gün 24 saat mesai yapmaktadır.

Albaraka Türk Öğle Arasına Kaçta Çıkıyor?

Albaraka Türk öğle arası mesai saatleri 12.30 ile 13.30 arasıdır. Banka bu saat aralıklarında hizmet vermeyip, banka çalışanları tatil yapmaktadır.

Albaraka Türk Haftasonu Açık mı?

Hem Albaraka Türk Katılım Bankası hem de tüm diğer bankalar hafta sonları hizmet vermezler. Ancak bankacılık işlemleri için bankaların internet bankacılığı sistemini kullanabilirsiniz. Aynı zamanda müşteri hizmetlerini arayıp hem bilgi alabilir hem de işlemlerini halledebilirsiniz.

Albaraka Türk Bayramda Açık mı?

Hiçbir banka resmi ve dini bayramlarda hizmet vermezler.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın