Ana Sayfa Diğer İş İlanları Süleyman Demirel Üniversitesi Kamu Personel Alımı Yapıyor!

Süleyman Demirel Üniversitesi Kamu Personel Alımı Yapıyor!

-

Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından yapılan duyuruda akademik personel alımı gerçekleştirileceği duyuruldu.

Kamu Akademisyen Personel Alımı

Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan istihdam duyurusunda Üniversite bünyesinde görev yapmak üzere akademisyen kamu personel alımı yapılacağı haber verildi. 2547 sayılı Kanun’un ilgili maddeleri gereğince atama usulü ile yapılacak olan yeni kamu personel alımı profesör, doktor ve doçent kadrolarını ilgilendiriyor. Kamu akademik personel alımı duyurusu 6 Haziran 2018 tarihinde yayınlanmış olup, adayların başvurularının duyuru tarihinden başlamak üzere 15 gün süreyle kabul edileceği de bildirildi. Profesör ve doçent unvanları ile ilgilenerek başvuru yapacak olan adayların başvuru formu ile birlikte Süleyman Demirel Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na, doktor unvanı ile ilgilenerek başvuru yapmak isteyenlerin de yine başvuru formu ile birlikte açık pozisyonun bulunduğu birime başvuru yapmaları gerekmektedir.

Akademisyen Personel Alımı Başvuruları

Akademisyen personel alımı için başvuru yapacak olan kişilerin posta yolu ile yaptıkları başvurularda postadan kaynaklı gecikmeler dikkate alınmayacaktır. Tıp Fakültesi’ndeki açık pozisyonlar için kamu öğretim görevli personel alımı başvurusu yapacak olanların mutlaka Tıp Fakültesi mezunu olmaları gerekmektedir. Diğer fakülteler için aynı şart aranmaz. Öğretim görevlisi kamu personeli alımı başvuruları için gerekli olan başvuru formuna persdb.sdu.edu.tr adresinden ulaşılabilir. Kamu personeli iş başvurusu sahiplerinin 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. Maddesine uygunlukları gerekmektedir.

Kamu Personel Alımı Başvuruları

Devlet üniversitesi iş başvurusu yaparak öğretim görevlisi olarak atanmak isteyen kişiler Süleyman Demirel Üniversitesi’nin Eczacılık Meslek Bilimleri, Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi, Sanat Tarihi, Özel Hukuk, Maliye, Siyaset Bilimi ve Kamu yönetimi, İslam Tarihi ve Sanatları, Tekstil Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Gıda Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Maden Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Hemşirelik, Tıbbi Farmakoloji, Kardiyoloji, Biyofizik, Tıbbi Pataloji, Fizyoloji, Radyoloji, Tıbbi Biyokimya, Temel Tıp Bilimleri, Cerrahi Tıp Bilimleri, Bahçe Bitkileri bölümlerinde görev yapacaklardır.

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?c6fca72a-29e8-4a96-89ec-ccd79bbe7de3

 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,250BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
30TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler