Ana SayfaBankacılıkGüncel 2020 Türkiye Finans Çalışma Saatleri

Güncel 2020 Türkiye Finans Çalışma Saatleri

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye Finans Bankası, yüzde 100 Türk sermayesi ve Anadolu Finans ile Family Finans bankalarının bir araya gelmesi üzerine kurulan bir finans kuruluşudur. Bunun ile beraber Türkiye Finans, ülkenin ilk özel finans kurumu niteliği taşımaktadır. Uzun yılladır Türkiye’de hizmet vermekte olan Türkiye Finans Katılım Bankası, ayrınca katılım bankacılığı alanında da öncü isimlerden biridir. Banka mesai saatleri içerisinde tüm müşterilerinin kendilerini güvende hissetmelerini kendine misyon edinen ve bu doğrultuda aktif olarak faaliyet gösteren Türkiye Finans çalışma saatleri, hafta içi her gün Pazartesi’den Cuma’ya kadardır.

Öte yandan Türkiye Finans mesai saatleri içerisinde yürütmüş olduğu faaliyetlerinde, katılım bankacılığı merkezinde yenilikçi ürünleri ve teknoloji temelli büyüme gösteren banka, “Hayata Katılım Bankası” stratejisi sayesinde sektördeki konumunu muhafaza etmeyi ve daha da güçlü bir hale gelerek hizmetlerini sürdürmeyi hedeflemektedir.

Türkiye Finans Çalışma Saatleri

Türkiye’nin en önemli iki finans kuruluşunun tek çatı altında toplanması ile ortaya çıkan Türkiye Finans çalışma saatleri içerisinde müşterilerinin tüm ihtiyaç ve taleplerine çözüm üretmek adına yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Şubeler adına geçerli olan Türkiye Finans mesai saatleri, sabah saat 09:00 itibari ile başlayarak, akşam saat 17:00’a kadar devam etmektedir. Öğlen saat 12:30 itibari ile öğle molasına yapan banka, saat 13:30’da yeniden mesaiye başlamaktadır. Ülke genelindeki tüm şubelerde Cumartesi ve Pazar günleri ise kapalı olup, hizmet verilmemektedir.

Banka çalışma saatleri, şubelerin haricinde ATM’ler, telefon bankacılığı ve internet bankacılığı için 7 gün 24 saat kesintisiz olarak devam etmektedir.

Türkiye Finans Öğle Arasına Kaçta Çıkıyor?

Türkiye Finans öğle arası mesai saatleri 12.30’da başlar, 13.30’da sonlanır. Eğer öğleden önce bankadan sıra almışsanız ve sıra gelmemişse, öğleden sonra banka çalışma saatlerini beklemeniz gerekmektedir.

Türkiye Finans Haftasonu Açık mı?

Hem Türkiye Finans Katılım Bankası hem de ülkemizde bankacılık sektöründe hizmet veren diğer tüm bankalar haftasonu hizmet vermezler. Ancak alışveriş merkezlerinde şubeleri olan bankalar bulunmaktadır. Bu bankalar haftasonları hizmet verirler.

Türkiye Finans Bayramda Açık mı?

Tüm bankalar bayramda mesai yapmıyorlar.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
64TakipçilerTakip Et
2,238TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Asgari Ücret Zammında 4 Farklı Senaryo!

Asgari ücret zammıyla alakalı olarak bütün gözler 5 Haziran’a TÜİK tarafından açıklanacak olan enflasyon...

TEB Lise Mezunu Makam Şoförü Alımı Yapacak!

Türk Ekonomi Bankası TEB lise mezunu çok sayıda personel alımları yapıyor. Hem TEB hem de diğer banka personel alımları, banka iş ilanları, banka sınavları ve banka iş başvurularına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kuveyt Türk Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Kuveyt Türk Katılım Bankası, İstanbul'un Anadolu yakasında Çağrı Merkezi Müdürlüğünde görevlendirmek için banka personel alımları yapacak.

TÜRK-İŞ Açıkladı: Açlık Sınırı 10 bin 362 TL Oldu!

TÜRK-İŞ tarafından açıklanan verilere göre 4 kişilik bir çekirdek ailenin aylık gıda masraflarını içeren...

Asgari Ücret Zammı için Plan Oluşturuluyor!

Hatırlanacağı üzere Ocak 2023 döneminde yapılan zammın ardından bu yıl içerisinde ara zam yapılacağı...

Türkiye İş Bankası Risk Yönetimi ve Kredi Analitiği Uzmanı Alacak!

Türkiye İş Bankası, banka iş ilanları kategorisinde yayımlamış olduğu yeni bir ilanla personel alımı...