Ana SayfaBanka İş İlanlarıBurgan Bank Ticari Portföy Yetkilisi Alacak!

Burgan Bank Ticari Portföy Yetkilisi Alacak!

-

Güçlü bir bölgesel marka niteliğine sahip olan Kuveyt merkezli Burgan Bank, bünyesine çalıştırmak üzere yeni personel alımı gerçekleştirecek. Banka personel alımları dahilinde gerçekleştirilecek olan bu alım, Ticari Portföy Yetkilisi pozisyonu için yapılacak.

Burgan Bank Grup, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da hizmet veren önemli finans kuruluşlarından biri olup, her geçen gün şube sayısını bira daha artıran ve gerek kurumsal olsun, gerek bireysel olsun ticari, özel ve perakende bankacılık alanında hizmet vermektedir. Yatırım yapılan beşinci ülke olan Türkiye’de de faaliyetlerini yürüten Burgan Bank, bünyesinde istihdam etmek üzere Ticari Portföy Yetkilisi alımı yapacak.  Diğer tüm Burgan Bank iş ilanları gibi tüm pozisyonlarda alınacak olan adaylar ile uzun soluklu ilişkiler kurulması hedeflenecek.

Ticari Portföy Yetkilisi Ne İş Yapacak?

Banka iş ilanları dahilinde yayınlanan bu ilana göre, Burgan Bank’ta görevlendirilecek olan Ticari Porföy Yöneticisi, bankanın ticari bakmacılık tanımına dahil olan yeni müşterilerin kazanımını sağlarken, ayrıca hali hazırda mevcut bulunan ürün penetrasyonunun artırılmasını sağlayacak. Öte yandan banka faaliyetleri kapsamında yeni müşteri kazanımı, müşteri ziyareti, yeni ve mevcut müşteriler için proaktif ürün satışı, portföy büyüklüğü ve kazanç hedeflerini yerine getirebilme, istihbarat, kredi temini, teminatlandırma, kredi risk izleme ve müşteri hoşnutluğunu kazanmak gibi çeşitli çalışmalar yürütecek.

Adaylarda Hangi Niteliklere Bakılacak?

Banka iş başvuruları kapsamında Burgan Bank tarafından yayımlanan bu ilana başvuracak olan adayların öncelikle dört yıllık üniversitelerin İİBF, Mühendislik Fakülteleri ya da Bankacılık ile alakalı olan herhangi bir bölümden mezun olması şartına bakılacak.  Ayrıca bankaların şubelerinde kurumsal ya da bireysel müşteri satış bölümlerinden minimum 2 sene tecrübeli olmasına ve bu tecrübenin Eskişehir’de olmasına, iyi derecede İngilizce konuşmasına, satış ve pazarlamada teknik konular hakkında bilgi sahibi olmasına ve erkek adaylar için askerliğini yapmış olmasına da bakılacak.

Burgan Bank’ın yayımlamış olduğu bu iş ilanları kapsamında söz konusu Ticari Portföy Yöneticisi pozisyonu için yalnızca Eskişehir’de alım gerçekleştirilirken, bu pozisyonda çalışmak isteyen adayların en geç 5 Ağustos’a kadar başvuruda bulunması gerekecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-eskisehir-ticari-portfoy-yetkilisi-2075654

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler