Bankalar İhtiyaç Kredilerinde Bayram Yarışına Girdi!

0
bankalar-ihtiyac-kredilerinde-bayram-yarisina-girdi

Ramazan Bayramı’nın yaklaşması nedeniyle bankalar tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyaları dikkat çekiyor.

Bankalar Bayram Kredisi Vermek için Yarışıyor

Yaklaşan Ramazan Bayramı bankaların kredi kampanyalarına hız kazandırması için fırsat oldu. Bankalar 48 aya varan vade seçenekleri ve aylık yüzde 1.35 oranından başlayan faiz oranları ile müşterilerine pek çok avantaj sunuyor. İhtiyaç kredisi kampanyaları kapsamınsa ayrıca farklı ödeme seçenekleri de mevcut. Bayram ihtiyaçlarından doğan alışverişler, tatil masrafları, ulaşıma dair giderler ve diğer birçok ihtiyaç sebebiyle tüketiciler bayram dönemlerinde daha fazla nakde ihtiyaç duyuyorlar. Bu ihtiyaçlar tüketicileri bankaların en uygun kredileri konulu araştırmaya yönlendiriyor. İşte bankaların Ramazan Bayramı kredi kampanyaları

Hangi Banka Bayram Kredisi Veriyor?

  • Garanti Bankası geleneksel hale gelen Bayram Kredisi kampanyasını başlattı. Bu ihtiyaç kredisi aylık yüzde 1.49 faiz oranı ve 48 ay vade ile kullanılabiliyor.
  • TEB bayram kredisi fırsatından yararlanan müşteriler aylık yüzde 1.50 faiz oranı ve 48 ay vade ile kredi kullanabiliyorlar. Ayrıca kredi kapsamında 3 ay taksit erteleme imkanı da bulunuyor.
  • Denizbank bayram kredisi kampanyası da başladı. Denizbank bayram kredisi başvurusu yapan müşteriler yüzde 1.35 aylık faiz ile 65 bin liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarını karşılıyorlar.
  • İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi ile aylık yüzde 1.59 faiz oranı, 48 ay vade ve kişilere özel değişen taksit seçenekleriyle nakit ihtiyaçlar karşılanabiliyor. İş Bankası kredi başvurusu internet bankacılığı, İşCep, telefon şubesi ve bankamatikler aracılığıyla yapılabiliyor.
  • QNB Finansbank esnafa ve KOBİ’lere özel bayram kredisi tasarladı. Bu krediden yararlananlar kredi taksitlerini 3 ay sonra ödemeye başlayabiliyorlar. 48 ay vade ile 75 bin liraya kadar kredi kullanmak mümkün.
  • Vakıfbank 90 bin lira üst limitli bayram kredisi ile azalan, arta, eşit taksitli ödeme, 3 ay ödeme erteleme imkanı sunuyor. Vakıfbank kredi başvuruları bankanın mobil şubesinden de yapılabiliyor. Banka’nın ayrıca bayrama özel sıfır taşıt kredisi de bulunuyor. Vakıfbank kredilerinde 48 ay vade, uygun faiz ve kefilsiz kredi başvurusu avantajları var.

 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın