Ana Sayfa Banka İş İlanları Albaraka Türk Türkiye Genelinde Yeni Personel Alımı Yapacak!

Albaraka Türk Türkiye Genelinde Yeni Personel Alımı Yapacak!

-

Türk bankacılık sektörünün öncü kuruluşlarından biri olan Albaraka Türk Katılım Bankası A. Ş., güvenlik alanındaki ihtiyacını karşılamak adına yeni iş ilanları yayımladı. Yayınlanan bu ilanlara göre banka, genel müdürlük ve ülke genelinde şubelerinde görevlendirmek üzere güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirecek.

Güvenlik Görevlisinde Hangi Şartlar Aranacak?

Banka personel alımları dahilinde yayımlanan bu ilana göre, güvenlik görevlisi pozisyonunda görevlendirilmek üzere müracaat edecek olan adaylarda bir takım şartlar aranacak. Öncelikle adayların en az lise mezunu olmasına ve 5188 Sayılı kanun dahilinde silahlı güvenlik kimlik kartına sahip olmasına bakılacak. Banka iş ilanları arasında yer alan bu ilanda ayrıca adaylara boy sınırlaması getirilerek, en az boyun 1.80 boyunda olmasında ve boy – kilo orantısının da yerinde olmasına bakılacak.

Bunun ile beraber Albaraka Türk Katılım Bankası Bünyesinde güvenlik görevlisi olmak isteyen adayların faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli olması, aktif olarak araç kullanabilmesi, sektörün gerektirdiği ifade temsil becerisine sahip olması, 1 Ocak 1991 yılından önce doğmuş olması ve tercihen en az 1 sene ve fazlasında silahlı güvenlik görevlisi olarak çalışmış, bilgi sahibi olması gerekecek.

Albakara Türk iş ilanları arasında yer alan bu ilanda alım yapılacak olan güvenlik görevlisi sayısı belirtilmezken, eğitim seviyesinin en az lise mezunu olması, en fazla ise yüksek lisans mezunu olacağı belirtilmektedir. Öte yandan tecrübeli ya da tecrübesiz olarak alımı gerçekleştirilecek olan bu pozisyon, tüm Türkiye genelindeki şubelerinde ve Genel Müdürlük binasında değerlendirilecek.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Banka iş başvuruları kapsamında bu ilana başvuruda bulunmak isteyen adayların elini çabuk tutması gerecek. 9 Haziran 2018 tarihinde yayımlanan ilanın son başvuru tarihi 15 Haziran olacak.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,334BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
28TakipçilerTakip Et
2,399TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler