Ana SayfaBankacılıkVakıf Katılım Müşteri Hizmetleri Numarası ve Hızlı Bağlanma

Vakıf Katılım Müşteri Hizmetleri Numarası ve Hızlı Bağlanma
V

-

Faizsiz bankacılık alanında hizmet veren Vakıf Katılım müşteri hizmetleri numarası 7 gün 24 saat yılın her günü ve her saati sınırsız desteğiyle müşterilerinin yanında oluyor.

Vakıf Katılım Bankası, Türkiye’de faizsiz bankacılık alanında hizmet vermekte olan öncü katılım bankalarından biridir. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından verilen izin ile yaklaşık olarak 3 yıl öncesinde kurulan Vakıf Katılım Bankası, faizsiz bankacılık ilkelerini benimseyerek ülke genelinde şubeleri üzerinden hizmet sağlamaktadır. Vakıf Katılım Bankası’nın bu alanda sunmuş olduğu hizmetler yalnızca şubeleri ile sınırlı kalmazken, Vakıf Katılım iletişim hizmetleri, Vakıf Katılım internet bankacılığı ya da Vakıf Katılım mobil şubeler üzerinden de hizmet verilmektedir.

Vakıf Katılım Müşteri Hizmetleri Numarası

Vakıf Katılım müşteri hizmetleri numarası, müşterilerinin çeşitli bankacılık işlemlerini diledikleri yerde, diledikleri saatte gerçekleştirebilmeleri adına sağlanan bir çeşit telefon bankacılığı hizmetidir. Haftanın her günü 24 saat boyunca faaliyet gösteren Vakıf Katılım müşteri hizmetleri, bu doğrultuda müşterilerine yardımcı olabilmek adına üstün bir çaba sarf etmektedir.

Vakıf Katılım müşteri hizmetleri numarası sayesinde yeni bir katılım hesabı açılabilmekte, kayıp çalıntı ihbarlarında bulunulabilmekte ya da bunun gibi çeşitli ürün ve hizmetlerden faydalanılabilmektedir. Bu kapsamda Vakıf Katılım iletişim numarası ise 0850 202 1 202’dir. Bunun ile beraber 444 44 77 numaralı hat üzerinden de müşteri hizmetleri sağlanmaktadır.

Vakıf Katılım Müşteri Hizmetlerine Hızlı Bağlanma

Vakıf Katılım müşteri hizmetleri, müşterilerine sesli yanıt sistemi ile de hizmet sağlamaktadır. Fakat bazen müşteriler bu sistem ile vakit kaybetmek yerine direk olarak müşteri temsilcisi ile görüşme gerçekleştirmek istemektedir. Bu kapsamda müşteri temsilcisine bağlanmak isteyen müşterin 444 44 77 numaralı hattı araması gerekmektedir. Bu sayede çok fazla beklemeye gerek kalmadan hızlı bir şekilde müşteri temsilcisine bağlanılabilmektedir.

Vakıf Katılım İnternet Bankacılığı

Vakıf Katılım Bankası tarafından faizsiz bankacılık alanında sunulan hizmet kanallarından biri de internet bankacılığıdır. Vakıf katılım internet bankacılığı sayesinde banka müşterileri her türlü bankacılık işlemlerini, herhangi bir şubeye gitmeye gerek kalmadan kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir. Vakıf Katılım internet bankacılığından faydalanabilmek için ihtiyaç duyulan tek şey, T. C. kimlik numarası ya da banka müşteri numarası ile beraber sisteme giriş şifresidir. Bu bilgiler sayesinde sisteme giriş yapılarak her türlü işlem gerçekleştirilebilmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol