Güncel 2020 Sürat Kargo Çalışma Saatleri

0

Sürat Kargo, yaklaşık olarak 15 yıldır Türkiye’de hizmet vermekte olan bir kargo şirketidir. Gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında çeşitli hizmetler sağlayan Sürat Kargo, her ne kadar sektörün en genç oyuncuları arasında yer alsa da, kısa süre içerisinde öncü şirketlerden biri haline gelmiştir. Bugün Türkiye genelinde yaklaşık olarak 700 civarındaki şubesi ve 5 binin üzerinde personeli ile kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda gece gündüz çalışmalar yürüten şirket, Sürat Kargo mesai saatleri dahilinde hafta içi her gün şubelerinde müşterilerini ağırlamaktadır. Sürat kargo çalışma saatleri, diğer kargo şirketlerinde olduğu gibidir.

Sektörün en çok tercih edilen isimlerinden biri haline gelen Sürat Kargo, Sürat 24, Sürat Express, Sürat anında, Sürat Suit, Sürat VIP, internetten al kapıda öde, özel ambalaj, VIP müşteri hizmetleri gibi pe çok özel hizmeti de müşterilerinin memnuniyeti için sunmaktadır.

Sürat Kargo Çalışma Saatleri

Sürat kargo çalışma saatleri, diğer kargo şirketlerinde olduğu gibi hafta içi her gün Pazartesi’den Cuma’ya kadar sabah saat 08:30 ile akşam saat 18:00 arasıdır. Geniş hizmet yelpazesi ile Sürat kargo çalışma saatleri dahilinde kargoları adresine sağ salim ve tam vaktinde ulaştırmaktadır. Bunun ile beraber Cumartesi günleri de hizmet veren Sürat kargo, bu günlerde yalnızca sabah sat 08:30 ile 14:00 arasında açık olmaktadır.

Sürat Kargo Hafta Sonları Hizmet Veriyor mu?

Sürat kargo hafta sonları yalnızca Cumartesi günleri şubelerinde hizmet vermektedir. Hafta sonu Sürat kargo mesai saatleri sabah saat 08:30 ile 14:00 arasında faaliyet gösteren şirket, söz konusu saat diliminde şubelerden kargo teslimatı yapmakta ve kargo teslim almaktadır. Fakat hafta sonları kargo dağıtım hizmetleri sağlanmamaktadır.

SÜRAT Kargo İletişim Numarası

Ülke genelinde şubeleri üzerinden hizmet veren kargo şirketi, ayrıca yine mesai saatleri dahilinde Sürat kargo iletişim hizmetleri üzerinden de hizmet vermektedir. Sürat kargo müşteri hizmetleri sayesinde müşteriler kargoları hakkında bilgi edinebilmekte, adres değişikliği yapabilmekte, kargonun nerede olduğunu öğrenebilmekte ve bunun gibi pek çok işlem yapabilmektedir. Bahsi geçen bu hizmetlerden faydalanabilmek için Sürat kargo iletişim numarası 0850 202 0 202’dir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın