Şekerbank Yeni Personel Alımı Gerçekleştirecek!

0

Şekerbank, banka personel alımları adına yeni bir ilan yayınladı. Yayınlanan bu ilana göre Şekerbank bünyesinde çalıştırılmak üzere Mobil Bankacılık Uzmanı pozisyonu için personel alımı gerçekleştirilecek.

Adaylarda Hangi Kriterlere Bakılacak?

Şekerbank iş ilanları arasında yer alan bu Mobil Bankacılık Uzmanı/Yetkilisi pozisyonu için, başvuruda bulunan adaylarda bir takım nitelikler aranacak. Dört yıllık üniversitelerin lisans bölümünden mezun, İnternet Bankacılığı ve/veya Mobil Bankacılık ile Mobil Uygulamalar alanında minimum 3 yıl deneyimli, proje süreçlerine hakim, planlama, raporlama ve organizasyon yeteneğine sahip olan adaylara bakılacak. Ayrıca adayların işini çok iyi yapabilen, konsantrasyonu yüksek, sonuç odaklı çalışan, ilişki yönetiminde başarılı bir uzman olması gerekirken,  bunun ile beraber MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, iyi derecede İngilizce konuşabilen, erkek adaylar için de askerlik görevini yerine getirmiş olması şartlarına bakılacak.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

Mobil Bankacılık Uzmanı Banka Bünyesinde Ne İş Yapacak?

Şekerbank’ın İstanbul Kağıthane’de yer alan Dağıtım Kanalları Yönetim Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilecek olan Mobil Bankacılık Uzmanı/Yetkilisi, Dijital Bankacılık Stratejisi üzerine Mobil Bankacılık uygulamalarını yönetecek. Banka iş ilanlarında sıklıkla rastlanılan bu pozisyonda genellikle aynı görevler işe alınan için yüklenirken, bu doğrultuda pozisyon sahipleri söz konusu bu branş alanında projelerdeki iş akışlarını oluşturacak, tasarım ve ajans çalışmalarını yürütüp koordine edecek. Öte yandan Mobil Bankacılık uygulamasının ve sistemlerinin aktif bir şekilde kullanılabilmesi adına yeni tasarımlar ve sürüm değişikliklerinin hayata geçirilmesini sağlayacak olan Mobil Bankacılık Yetkilisi, ayrıca müşteriler tarafından gelen bildirimleri değerlendirirken, dijital pazarlama ve sosyal medya alanında da bilgi ve deneyime sahip olacak.

Banka iş ilanları kategorisinde yer alan bu ilan için banka iş başvuruları gerçekleştirecek olan adayların 16 Ağustos 2018 tarihine kadar müracaat etmesi gerekecek.

İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Eylül
https://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-mobil-bankacilik-uzmani-yetkilisi-2080435

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın