Ana Sayfa Diğer İş İlanları Adnan Menderes Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor!

Adnan Menderes Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor!

-

Adnan Menderes Üniversitesi tarafından yapılan istihdam duyurusunda sözleşmeli olarak çalışacak kamu personel alımı yapılacağı bildirildi.

Üniversite Kamu Personel Alımları

Adnan Menderes Üniversitesi kamu personel alımları kapsamında sözleşmeli yeni personeller arıyor. 115 kişiden oluşacak olan istihdam ile işe alınan kişiler 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamında değerlendirilecekler. Üniversite Rektörlüğü’nün yaptığı duyuruda açık pozisyonların hangileri olduğu, hani pozisyonda kaç kişinin istihdam edileceği, başvuru şartlarının neler olduğu, başvuru sürecinin nasıl işleyeceği, başvuru şeklinin nasıl olduğu gibi pek çok detaya da yer verildi. Haberin devamından kamu sağlık personeli alımı ile ilgili tüm detaylara ulaşılabilir. Ayrıca haberin sonundaki linkten de istenen bilgiler alınabilir.

Kamu Sözleşmeli Personel Alımı

Kamu sözleşmeli personel alımı iş başvurusu yapacak olan adaylar hemşire, sağlık teknikeri, eczacı, diğer sağlık personeli, fizyoterapist ve diyetisyen olarak çalışacaklardır. Başvuru sahiplerinin mezun olması istenen bölümler de duyuruda yer almaktadır. Adayların ayrıca aşağıda sıralanan şartlara uygunluğu da gerekmektedir. Her bir aday sadece 1 pozisyon için başvuru yapabilmektedir.

  • 657 sayılı Kanun’un 48. Maddesindeki şartlara uygunluk
  • 2016 yılında düzenlenen KPSS’ye girmiş olmak ve bildirilen puan türlerinden puana sahip olmak
  • 18 yaşını tamamlamış olmak
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan maaş almıyor olmak

Kamu Sözleşmeli Personel İş Başvurusu

Kamu sağlık personeli alımı niteliğinde olan bu işe alımlar için başvurular sırasında adu.edu.tr adresinden temin edilebilecek olan başvuru formunun doldurulmuş olması gerekir. Başvurular Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi – Hastane Başmüdürlüğü- Kepez – Aydın adresine şahsen yapılacaktır. Başvuru sırasında istenen belgeler;

  • Başvuru formu
  • KPSS Sonuç bildirir belge
  • Öğrenim belgesi
  • 1 adet vesikalık resim
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?f746d61a-07bc-4724-8aba-dc13e6e5b5bd&kk=545

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,266BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
29TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler