Döviz kuru denince ilk akla gelen “Dolar ve Euro fiyatı bugün (23 Haziran Cumartesi) ne kadar oldu?” merak ediliyor. Serbest piyasa fiyatları incelendiğinde dolar kuru güne düşüşle başlamış görünüyor. Euro’daki azalış ise sabah saatlerinde yüzde 0,52’ye işaret ediyor.

Döviz Kuru Güne Nasıl Başladı?

Döviz kuru dün güne yükselişle başlaması sonrasında, düşüşe geçti. Kapalıçarşı döviz kuru değişimi genel bir değer kaybına işaret etti. Azalan dolar, Euro ve sterlin fiyatı ise hem vatandaşın hem de yatırımcının takibine takıldı. Seçim arifesinde aşağı yönlü bir eğilime giren döviz fiyatları, piyasaların seçim sonrası umudunu da artırdı.

Küresel piyasalardaki ticaret savaşları endişesi ise doların elini güçlendirmesinde en büyük etkenlerden olmaya bugün de devam etti. Serbest piyasa döviz kuru ve fiyat değişimleri haberimizin devamında…

Dolar Satış Kuru Bugün (23 Haziran) Kaç TL?

Serbest piyasada dolar alış fiyatı bugün sabah saatlerinde 4,6784 liraya geriledi. Dolar satış kuru ise yüzde 0,86’lık düşüş sonrasında 4,6794 TL oldu.

Euro Satış Fiyatı Ne Kadar?

Serbest piyasanın güncel döviz kurları incelendiğinde Euro alış kuru saat 09.18 itibariyle 5,4527 liraya gerilemiş görünüyor. Euro satış fiyatı ise aynı dakikalarda 5,4552 lira oldu.

İngiliz Sterlini Kaç TL?

Sterlin günün ilk alışlarına 6,2028 liradan başladı. Sterlin satış kuru ise 6,2053 liraya düştü.

Eur/Usd Paritesi Güncel Durum!

Eur/Usd paritesi bugün yüzde 0,41 oranında yükseldi. Artış sonrasında parite 1,1651 seviyesine yükselmiş oldu.

Bitcoin Ne Kadar? 1 Bitcoin Kaç TL?

Sanal para birimleri arasında en yüksek işlem hacmi bilindiği üzere Bitcoin cephesinde kaydediliyor. Kripto para yatırımcısı da bu nedenle Bitcoin’deki değişimi anlık olarak takip ediyor. Yeni günün işlem fiyatına gelince TL bazlı işlem fiyatı bugün 28 bin 260 lira oldu. Küresel piyasalardaki işlemlerse sabah saatlerinde 6 bin 666 39 dolara geriledi.

1 Ethereum Bugün Kaç TL?

Ethereum hafta sonunun ilk gününde 2 bin 163 liradan işlem almaya başladı. Dolar bazlı fiyatsa sabah saatlerinde 462 dolar seviyesine kadar düştü.