Ana SayfaBanka İş İlanlarıDenizbank En Az Lise Mezunu Eleman Alımı Yapacak!

Denizbank En Az Lise Mezunu Eleman Alımı Yapacak!
D

-

Türkiye’nin en önemli bankalarından biri olan Denizbank yeni iş ilanları yayımladı. Yayımlanan bu ilanlara göre banka Denizbank bünyesinde çalıştırılmak üzere en az lise mezunu Mobil Satış Temsilcileri alınacak.

Denizbank iş ilanları arasında yer alan bu ilanda, İstanbul’da görevlendirilecek olan Mobil Satış Temsilcileri pozisyonu için adaylarda bir takım şartlara bakılacağı ifade edildi. Buna göre adaylarda aranacak olan kriterler ve Mobil Satış Temsilcisi’nin banka bünyesinde yapacağı işler şu şekilde belirtildi:

Mobil Satış Temsilcisi İçin Hangi Kriterlere Bakılacak?                               

Denizbank çatısı altında kariyer yapmayı hedefleyen ve bu doğrultuda Mobil Satış Temsilcisi alım ilanına başvuruda bulunan adaylarda çeşitli kriterlere bakılacak. Öncelikle adayların en az lise mezunu ya da devam zorunluluğu bulunmayan bir üniversitede öğrenci seviyesinde olması gerekecek. Pek çok banka personel alımları ilanında olduğu üzere yaş kriteri bulunan bu ilanda, işe alınacak olan bireylerin 30 yaşını aşmamış olmasına bakılacak. Mobil Satış Temsilcisinin sahada aktif olarak görevlendirilecek olması sebebi ile adaylar arasından diksiyonu düzgün, insanlarla iletişim becerileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, başarı odaklı çalışabilecek, takım çalışmasına uyumlu, bankacılık ve satış alanında kariyerini daha iyi noktalara taşımayı hedefleyen adaylar tercih edilecek. Öte yandan erkek adaylarda da askerlik görevini tamamlamış olmasına ya da en az 2 sene tecilli olmasına bakılacak.

Mobil Satış Temsilcisi Ne İş Yapacak?

Banka iş ilanlarında sıklıkla rastlanılan Mobil Satış Temsilcisinin görevleri genellikle aynıdır. Denizbank bünyesinde çalışacak olan Mobil Satış Temsilcisi de kendisi için bir müşteri portföyü oluşturarak sahada aktif bir biçimde Bireysel, KOBİ ve Dijital Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek.

Banka iş başvuruları dahilinde Denizbank’ın bu ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylar, aşağıdaki link üzerinden 17 Ağustos tarihine kadar başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-mobil-satis-temsilcisi-istanbul-2081058

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol