Ana SayfaBanka İş İlanlarıAnadolubank Bünyesinde Çalıştırmak Üzere Yeni Personeller Alacak!

Anadolubank Bünyesinde Çalıştırmak Üzere Yeni Personeller Alacak!
A

-

Banka personel alımları dahilinde yeni yayınlanan ilana göre, Anadolubank’ın Konya şubesinde görevlendirilmek üzere Perakende Bankacılık Yönetmeni pozisyonu için personel alımı yapılacak.

Anadolubank, yaklaşık olarak 20 yıldır Türkiye’de hizmet vermekte olan bir bankadır. Türkiye’nin her yerindeki şubeleri ve toplamda bin 750 personeli ile faaliyetlerini sürdürmekte olan banka Anadolubank iş ilanları kapsamında Perakende Bankacılık Yönetmeni alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Söz konusu pozisyon için bir takım kriterlere bakacak olan Anadolubank, adayların en az lise mezunu olmasına bakacak.

Personel Alımında Hangi Niteliklere Bakılacak?

En son yayınlanan banka iş ilanlarından biri olan Anadolubank’ın bu ilanına göre, Perakende Bankacılık Yönetmeni alımı gerçekleştirilecek. Söz konusu pozisyon için başvuruda bulunan adaylarda bazı şartlara bakacak olan banka, öncelikle adayların en az lise mezunu olmasını fakat tercihen de üniversite mezunu olmasını isteyecek. Perakende bankacılık ve mevduat alanlarında minimum 5 sene tecrübe sahibi adaylara bakacak olan Anadolubank, SPK lisans belgesi ile Bireysel Emeklilik Sertifikası talep edecek. Öte yandan adayların niteliklerine bakıldığında ise banka tarafından Hazine/türev ürünlerine ve bankacılık mevduatına hakim, iletişim becerileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, yüksek iş sorumluluğu ve başarı duygusuna sahip, dinamik çalışma ortamı ve takım çalışmasına uyum sağlayan, satış yetkinliği fazla ve hedef odaklı çalışabilen adaylar tercih edilecek. Ayrıca iş ilanlarının genelinde olduğu üzere erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş olmasına bakılırken,  genel olarak adayların aktif araç kullanabilen olmasına da bakılacak.

Başvuru Tarihleri Ne Zaman?

Banka iş başvuruları dahilinde Anadolubank’ın bu ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylar, 26 Haziran – 24 Ağustos tarihleri arasında başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-perakende-bankacilik-yonetmeni-2085981

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol