Tam Altın Ne Kadar? Çeyrek Altın Kaç TL?

0

Tam altın hafta ortasına fiyat düşürerek başladı. Sabah saatlerinde tam altın satışta bin 227 liraya geriledi. Aynı fiyat düşüşü çeyrek altın ve yarım altında da görüldü. Çeyrek altın bugün ne kadar oldu? Altının gram fiyatı ve piyasa gelişmeleri haberimizde…

Tam Altın Günü Düşüşle Açtı!

Altın fiyatları yatırımcısını şaşırtan bir grafik çizdi. Küçük büyük tüm yatırımcıların dikkati altın fiyatlarındaki gerilemeye çevrildi. Tam altın bugün sabah saatlerinde yüzde 1,32 değer kaybetti. Yüzde 1,32’lik fiyat gerilemesi çeyrek altın ve yarım altında da gözlemlendi. Altın ons değeri de güne düşüşle başladı. Gram altın alacaksanız azalan fiyatları değerlendirebilir, uzun vadede daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz. Peki, bugün altın piyasası nasıl bir grafikle açıldı. Serbest piyasa verileri dikkate alındığında altın fiyatlarının genel bir azalış seyriyle güne başladığı en dikkat çeken ayrıntı oldu. Güncel altın fiyatları ise sabah saatlerinde şöyle gözlemlendi.

Altın Ons Fiyatı

Dünyadaki tüm yatırımcıların yakında takip ettiği altın ons değeri güne 1.256 seviyesinde başladı.

Gram Altın Bugün Kaç TL?

Gram altın 27 Haziran Çarşamba gününün sabahında yüzde 0,11 fiyat düşürdü. Azalış sonrasında serbest piyasa alış işlemlerine 186,48 liralık fiyat uyguladı. Altının gram fiyatı satıştaysa 186,54 TL seviyesinde gözlemlendi.

Çeyrek Altın Kaç TL?

Kültürümüzün vazgeçilmez birikim araçlarından olan çeyrek altın güne 300,82 liralık alış fiyatı ile başladı. Çeyrek altın satışta ise 307,69 TL’ye geriledi.

Yarım Altın Bugün Ne Kadar?

Yarım altın satışa 615,37 liradan sunulurken, alış yönlü işlemlere 599,76 lira ile başladı.

Tam Altın Ne Kadar?

Tam altın günün ilk satışlarını bin 227 liradan yaparken, alışta bin 203 liraya geriledi.

Cumhuriyet Altını Bugün Ne Kadar?

Cumhuriyet altını satacakların dikkati sabah saatlerindeki alış fiyatına çevrildi. Cumhuriyet altını bugün alış fiyatını 254 liraya çıkardı. Günün ilk satışları ise bin 267 liradan yapıldı.

Reşat Altını Bugün Kaç TL?

Reşat altını bugün yüzde 3,25 oranında fiyat artırdı ve alış fiyatını bin 286 liraya taşıdı. Satışta ise 299 lira 95 kuruştan alıcı buldu.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın