Ana SayfaBankacılıkAkbank İnternet Bankacılığı Başvurusu ve Hizmetler

Akbank İnternet Bankacılığı Başvurusu ve Hizmetler
A

-

Akbank internet bankacılığı başvurusu ancak Akbank direkt internet uygulaması üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Bu bilgilere sahip olan her banka müşterisi bu işlemi yapabilmektedir.

Akbank, uzun yıllardır Türkiye’de bankacılık alanında hizmet vermekte olan bir finans kuruluşu, bir bankadır. Akbank direkt internet, Akbank direkt mobil, Akbank telefon bankacılığı gibi çeşitli kanallar aracılığı ile her türlü bankacılık hizmetleri sunan Akbank, tüketiciler tarafından en çok tercih edilen bankalardan biridir.

Akbank İnternet Bankacılığı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank internet bankacılığı başvurusu ancak Akbank direkt internet uygulaması üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Akbank direkt internet sistemine giriş yapabilmek için de müşteri numarası ya da T. C. Kimlik numarası ile beraber bir müşteri şifresine ihtiyaç duyulmaktadır.  Bu bilgilere sahip olan her banka müşterisi, Akbank internet bankacılığı başvurusu gerçekleştirebilmektedir.

Akbank İnternet Bankacılığı Hizmetleri

Akbank internet bankacılığı sayesinde pek çok bankacılık hizmetlerini kesintisiz olarak alabilmek mümkündür. Herhangi bir Akbank şubesinde gerçekleştirilebilen tüm bankacılık işlemlerinin kolaylıkla gerçekleştirilebildiği Akbank internet şubesinde, herhangi bir zaman kısıtlaması da bulunmamaktadır. Haftanın her günü 24 saat boyunca hizmet alınabilen bu sistem sayesinde, para transferleri, havale – EFT, şifre değişikliği, otomatik ödeme talimatı, kredi ve kredi kart başvurusu, hesap kesim değişikliği, hesap açma işlemi, yatırım, tahvil, bono, altın hesabı gibi çeşitli hizmetlerden yararlanılabilmektedir.

Öte yandan Akbank’ın bu internet bankacılığı hizmetleri sayesinde herhangi bir kefil ya da belgeye ihtiyaç duyulmadan kredi başvurusunda bulunabilirken, yine anında cevaplanılan bu kredi başvurusu ile nakit ihtiyacını kolaylıkla karşılayabilmek mümkündür.

Akbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma ve Yenileme

Akbank’ın bu direkt internet uygulamasından faydalanmak isteyen Akbank müşterileri için bir müşteri numarası ve şifresine ihtiyaç duyulmaktadır. Müşteri numarası ve şifresi yalnızca Akbank tarafından tahsis edilmektedir. Akbank tarafından internet şubesi için şifre alabilmek, Akbank iletişim hizmetlerinden ya da herhangi bir Akbank şubesinden mümkündür. En kolay yol olan Akbank iletişim üzerinden şifre alabilmek için Akbank tel no; 444 25 25 ya da 0850 222 25 25’tir. Söz konusu bu Akbank iletişim numaraları üzerinden müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek, Akbank’ın uygulamalarından biri olan direkt internet için şifre alabilmek mümkündür.

Şifre yenileme işlemi ise yine Akbank iletişim ve en yakın şubeler aracılığı ile gerçekleştirilebilirken, ayrıca internet bankacılığı üzerinden de gerçekleştirilebilmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol