Yapı Kredi Bankası Satış Ekibine Çalışma Arkadaşları Alacak!

0

Türk bankacılık sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekte olan ve dijital bankacılık alanında da akla gelen ilk bankalardan biri olan Yapı Kredi Bankası, yeni iş ilanları yayımladı. Söz konusu bu ilanlara göre Yapı Kredi Bankası, Perakende Direkt Satış Ekibi’ne yetkili alımı gerçekleştirecek.

Yapı Kredi iş ilanlarından biri olan bu ilana göre, bankacılık sektörünün satış kariyerine Yapı Kredi’de alacağı Temek Bankacılık ve Satış Eğitimleri ile başlangıç yapıp, Türkiye’deki en iyi ve başarılı ekibine Perakende Satış Yetkilisi unvanı ile dahil olacak. Kendini bu alanda geliştirmek sureti ile Bursa ve Ankara gibi illerden Perakende Direkt Satış Ekibine yeni personel alımları gerçekleştirilecek.

Adayların Hangi Kriterlere Sahip Olması Gerekecek?

Yapı Kredi Bankası tarafından bu pozisyona başvuracak olan adaylarda, diğer banka iş ilanlarında olduğu gibi çeşitli niteliklere bakılacak. Bu doğrultuda 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden ya da yükseköğretimden mezun olan, seyahat etmesine mani olacak bir durum söz konusu olmayan ve satış aktiviteleri adına ofis dışında görevlendirilecek olan adaylar tercih edilecek. Yaş kriterine de sahip olan bu ilanda, adayların 28 yaşını aşmamış olması belirtilirken, ayrıca kendine güvenen, dinamik, dış görünüşüne özen gösteren, aktif, hızlı, ikna kabiliyeti yüksek, iletişim becerileri kuvvetli, insan ilişkileri ve zaman yönetiminde başarılı, adaylara bakılacak.

Pozisyon İçin Son Başvuru Tarihi 6 Temmuz!

Banka personel alımları kapsamında tecrübeli ya da tecrübesiz olarak işe alınacak olan Perakende Satış Yetkisi kişiler, Bursa ve Ankara’da, sahada bireysel kredi kartı ürünleri satışı gerçekleştirecek.

Söz konusu bu iki ilde ikamet eden adaylar, banka iş başvuruları adına ilana aşağıdaki link üzerinden 6 Temmuz 2018 Cuma gününe kadar başvuru yapabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-bankacilik-urunleri-satisi-bursa-1209668
https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-bankacilik-urunleri-satisi-ankara-1687145

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın