Ana SayfaBanka İş İlanlarıAnadolubank KOBİ Bankacılığı Alanında Personel Alımı Gerçekleştirecek!

Anadolubank KOBİ Bankacılığı Alanında Personel Alımı Gerçekleştirecek!
A

-

Türk bankacılık sektöründe faaliyet gösteren önemli bankalardan Anadolubank, banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. İhtiyaç doğrultusunda alınacak olan bu personeller KOBİ Bankacılığı Portföy Yönetmeni pozisyonu için olacak.

Başvuru Şartları Neler Olacak?

Anadolubank iş ilanları kapsamında yayınlanan bu ilana göre, İstanbul Avrupa Yakası (Sefaköy şubesi), Antalya ve Mersin illerinde gerçekleştirilecek olan personel alımlarında, adaylarda bazı şartlara bakılacak. Eğitim seviyesi en az lise mezunu olarak yayınlanan bu ilanda tercihen üniversite mezunlarına öncelik tanınacak. Öte yandan pek çok banka iş ilanlarında olduğu üzere tecrübe şartı mevcut bulunan bu pozisyon için, adayların KOBİ bankacılığı alanında en az 3 sene kadar tecrübeye sahip olması gerekecek.

Türkiye genelinde yayınlanan iş ilanları arasında, Anadolubank bünyesinde KOBİ Bankacılığı portföy yöneticisi olarak görev almak üzere bu ilana başvuruda bulunan adayların, bankacılık ürünleri mevduatı hakkında iyi derecede bilgi sahibi olması, yüksek iş sorumluluğu ve başarma duygusuna sahip olması, dinamik çalışma ortamına ve ekip çalışmasına uyum sağlayacak olması gibi nitelikleri taşıyor olması gerekecek. Bunun ile beraber gerektiğinde KOBİ bankacılığı ürünlerinin satışını yapacak olmasından dolayı satış yetkinliğinin yüksek ve hedef odaklı çalışma kabiliyeti bulunması gerekecek. Gerektiğinde aktif olarak araç kullanabilecek olan KOBİ Bankacılığı Portföy Yönetmeninin, krediler, dış ticaret, mali analiz ve nakit yönetimi sistemleri hakkında bilgili olması gerekirken, ilana başvuran erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş olması ya da en az 3 sene tecil ettirmiş olması gerekecek.

Ne Zamana Kadar Başvuru Yapılacak?

Banka iş başvuruları dahilinde Anadolubank’ın bu ilanına başvuruda bulunmak isteyen adayların 24 Ağustos 2018 tarihine kadar aşağıdaki adresten başvuru yapması gerekecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-kobi-bankaciligi-portfoy-yonetmeni-2086032

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol